Медіагрупа «Антена»  
ОСТАННІЙ НОМЕР
№4, 2012

ПОГОДА


КУРС ВАЛЮТ

Средний курс долара Средний курс евро
 
Осторожно! Злые черкасские кондукторы!

«Перед 9 мая совершенно случайно была в центре города и села в маршрутку №28.На следующей после моей остановке зашёл очень пожилой мужчина и показал льготное удостоверение, и тут началось!..» »»»

Депутати обурені діяльністю голови Драбівської райради

Якщо ділові люди дбають передусім про власні інтереси, то чому б не припустити, що державні службовці (чиновники) чинять так само, але вже як «політичні підприємці»? Саме це й обурює позафракційних депутатів Драбівської райради, які звернулися до редакції з листом. »»»

Практична кардіохірургія нікому не потрібна?

У 2004 році в місто Черкаси на запрошення прибув кардіохірург Різк Гаттас Ілліч, який до того часу працював у науково-дослідному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова в Києві. Сьогодні він вимушений шукати роботу за межами області. »»»

Чому депутати залишають БЮТ

"Мною встановлено два факти привласнення партійних коштів, які направлялись на оплату роботи членів ДВК від БЮТ на президентських виборах 2010 року в сумі 130 тисяч гривень, та 20 тисяч на виборах до Верховної Ради України у 2007 році..." »»»

 
Архів новин

 

ТОП-СТАТТІ

ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 85 хитов: 9353
вчера: 205/28525
время генерации: 0.053142070770264; SQL запросов: 15