Медіагрупа «Антена»  

Як шахраї дурять черкасців

Тетяна КРАВЕЦЬ# 52, 29.12.2008

Із настанням фінансової кризи з усіх закутків, як таргани, повилазили злодії. Своїми жертвами пройдисвіти, як і раніше, обирають найбільш незахищену категорію населення — неповнолітніх та людей похилого віку. Зазвичай вони діють за усталеними схемами, проте іноді відходять від алгоритму злочинів, так би мовити, вдосконалюються.

Треба зазначити, що деякі батьки не жаліють грошей на коштовні мобільні іграшки для своїх дітей. Запримітивши дорогий телефон в руках неповнолітнього, злодій може видати себе за співробітника правоохоронних органів і заявити, що річ, ймовірно, крадена й потребує ретельної перевірки. Перелякана дитина без вагань віддає телефон серйозному дяді, що, звичайно, жодного відношення до правоохоронних органів не має. Дізнавшись про це, батьки кидаються у найближчий відділок міліції.

Правоохоронці постійно застерігають громадян похилого віку: не пускайте до своїх осель чужих людей, не спілкуйтеся з нібито соціальними працівниками, що пропонують обміняти ваші заощадження на купюри нового зразка. На жаль, прикрі випадки такого шахрайства все ще трапляються.

Зі зростанням курсу валют почастішали випадки ошуканства при обміні грошей. Вуличні міняйли пропонують, здавалося б, оптимальний варіант, насправді ж позбавляють довірливих громадян усього, що ті мають. Ще один перевірений злодіями спосіб — знайдений гаманець. Стара схема і сьогодні чудово спрацьовує.

Перший заступник начальника Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області Олександр Ідес стверджує, що протягом 11 місяців 2008 року на території Придніпровського району м. Черкас було скоєно 77 шахрайств, половина з яких розкрита. Гальмує діяльність правоохоронців те, що зазвичай жертви злодіїв ані запам’ятати, ані описати їх не можуть.

ТОП-СТАТТІ
Номер # 52, 29.12.2008
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 194 хитов: 3581
вчера: 582/19957
время генерации: 0.051104784011841; SQL запросов: 11