Медіагрупа «Антена»  

На Маньківщині введено в дію газопровід

Днями у Маньківському районі урочисто введено в експлуатацію газорозподільчий пункт, який забезпечить газом села Мала Маньківка та Тимошівка.

Завітав привітати жителів сіл Маньківщини із запаленням «голубого вогника» заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Бєлий.


— Під’єднання сіл до газопроводу дало можливість пустити природний газ до 34 осель жителів села Мала Маньківка та 57 осель жителів Тимошівки, — зазначив Володимир Бєлий.

За його словами, це стало можливим завдяки залученню коштів субвенцій на будівництво газопроводів-відводів та газифікацію населених пунктів, на збереження історичної забудови міста та на виконання програми «Золота підкова Черкащини».

Володимир Бєлий запевнив, що обласна влада буде і надалі всебічно сприяти будівництву підвідних газопроводів до сільських населених пунктів, щоб «голубий вогник» запалав у кожній сільській оселі та зігрів теплом кожного селянина Черкащини.
ТОП-СТАТТІ
Номер # 52, 29.12.2008
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 532 хитов: 15432
вчера: 580/19299
время генерации: 0.075272083282471; SQL запросов: 11