Медіагрупа «Антена»  

Відкритий лист черкаському міському голові Сергію Одаричу

Шановний Сергію Олеговичу!

З великою стурбованістю прочитали статтю в газеті "Антенна" (№42 від 17.10.2007р.) "Міська влада виганяє дітей на вулицю". В газетній публікації йде мова про скорочення в м. Черкаси мережі музичних шкіл та шкіл естетичного виховання, звільнення викладачів цих закладів (ліквідація викладацьких ставок), а відтак про можливе зменшення кількості дітей, які займаються у позашкільних закладах. Також у матеріалі наводяться факти тиску з боку працівників міської влади на викладацький та керівний склад музичної школи №1.

Просимо роз'яснити наведені у газеті "Антенна" факти щодо подальшої діяльності музичних шкіл та інших позашкільних закладів у м. Черкаси (скорочення їх мережі, ліквідацію викладацьких ставок, невчасний початок опалювального сезону та ін). Також просимо надати рішення міської ради, міськвиконкому, управління МВК стосовно діяльності позашкільних закладів, які прийняті останнім часом.

З повагою, обласні організації Української народної партії, Народного Руху України, Трудової партії України та ін.

ТОП-СТАТТІ
Номер # 43, 31.10.2007
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 83 хитов: 8896
вчера: 205/28525
время генерации: 0.22003197669983; SQL запросов: 11