Медіагрупа «Антена»  

"Молодь обирає МНС"

Костянтин ПРОЦЕНКО# 38, 26.09.2007

16 вересня працівники цивільного захисту відзначали своє професійне свято. Із цієї нагоди Головне управління МНС України в Черкаській області організувало у Черкасах ефектне дійство, що гармонійно вписалося у програму святкових заходів, присвячених Дню міста.

"Молодь обирає МНС". Саме під такою назвою рятувальники Черкащини провели цю щорічну акцію.

Готовність і здатність оберігати спокій жителів нашого міста та області показали рятувальники різних підрозділів МНС, продемонструвавши не лише необхідне оснащення та техніку, а й уміння швидко реагувати на небезпеку в імпровізованих надзвичайних ситуаціях.

Завдяки спільним зусиллям рятувальників і органів місцевої влади традиційна акція перетворилася на справжнє свято.

Впродовж кількох годин парк "Перемога" повнився людським гомоном і дитячим сміхом, тут вирували позитивні емоції. Рятувальники — ці не зовсім звичні, але дорогі гості, довели громаді, що в кожного з них під форменим одягом б'ється щире й віддане серце.

Люди мали змогу підійти до застиглих у караулі потужних бойових автомобілів, доторкнутися до обладнання та спорядження, яке пройшло горнило різноманітних випробувань. Подібні зустрічі відбуваються щороку, але кожна з них вписує нову яскраву сторінку в історію відносин між співробітниками МНС та простими людьми, сповнює їх новим змістом, сприяє зближенню і зміцненню довіри між рятувальниками й тими, кого вони покликані захищати.

Крім яскравого концерту на літній площадці, котрий тривав понад дві години, організатори заходу придумали цікаву програму, в якій знайшлося місце для кожного черкасця, що відгукнувся цього дня на запрошення Головного управління МНС відвідати парк.

Для дошкільнят та учнівської молоді проводилися конкурс малюнків на асфальті з тематики безпечної життєдіяльності, змагання на швидкість надягання бойового одягу, а також естафетні ігри, в яких діти, долаючи перешкоди, могли відчути себе патріотами.

Команда із п'яти учасників, яка робила це найшвидше, і ставала переможцем. А щоб заохотити школярів до участі у забавах, організатори вручали їм усім подарунки та солодощі.

Завдяки небайдужій позиції черкаських виробників різноманітної смачної продукції цього сонячного дня усі діти отримали з рук рятувальників морозиво, печиво, шоколад.

Не залишилися поза увагою й дорослі. Кожен бажаючий мав змогу скуштувати приготовану у польовій кухні за спеціальним рецептом рятувальників смачну кашу, взяти участь у складанні цікавих та дотепних віршованих слоганів на тематику техногенної безпеки, позмагатися у швидкості надягання бойового одягу рятувальників, у влучності кидків по мішенях дартсу…

Ніхто не залишився без уваги і без сувенірів на згадку — плакати, ручки, кишенькові календарі, блокноти, закладки, прапорці й багато іншої сувенірної продукції від щирого серця роздавали усім гостям парку співробітники головного управління МНС.

На майданчику біля мальовничого озера рятувальники організували виставку пожежно-технічного обладнання, водолазного спорядження та засобів порятунку на воді, засобів для надання невідкладної медичної допомоги, учбових вибухонебезпечних предметів, первинних засобів пожежогасіння.

Особливий сплеск емоцій серед глядачів викликали, безперечно, витівки з вогнем. Спецодяг та устаткування пожежників, справжні горючі речовини, іскри та клуби чорного диму викликали у присутніх ілюзію перебування на реальній пожежі.

Свято видалося цікавим та змістовно насиченим, а рятувальники Черкащини вкотре мали нагоду не лише привернути увагу до своєї професії, а й нагадати дітям та їх батькам, що безпека життя залежить від кожного з нас.

ТОП-СТАТТІ
Номер # 38, 26.09.2007
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 129 хитов: 14098
вчера: 212/12313
время генерации: 0.1046290397644; SQL запросов: 11