Медіагрупа «Антена»  

Журналісти в День захисника Вітчизни відстрілювали... мішені

Уперше на Черкащині були проведені змагання з кульової стрільби (чоловіки — бойовий пістолет системи “Марголін”, жінки — пневматична спортивна рушниця) серед представників ЗМІ обласного центру. Турнір організували товариство “Динамо” (Микола Музичко, Сергій Кривопішин, Володимир Підручний) та журналіст Юрій Зіменков.

На вогневий рубіж вийшли сім команд — із телестудій “Рось” і “ВІКА”, газет “Черкаський край”, “Вечірні Черкаси”, “Акцент”, “Антенна”, “От і До”, “ЛАД”.

Серед жінок у призову трійку увійшли Вілена Максимова (“От і До”), Валентина Попович (“ЛАД”) і Тетяна Кускова (“Черкаський край”). У чоловіків на п’єдестал піднялися Віталій Мажаренко (“ЛАД”), Дмитро Протас (“Вечірні Черкаси”) та Олександр Підгаєвський (“Антенна”).

ТОП-СТАТТІ
Номер # 7, 25.02.2004
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 405 хитов: 11149
вчера: 854/23332
время генерации: 0.060406923294067; SQL запросов: 11