Медіагрупа «Антена»  

Злива у квартирах

До редакції медіагрупи «Антена» звернулися мешканці будинку №6 по вулиці Добровольського з проханням допомогти. Уже понад тиждень у їхньому будинку санвузли чотирьох квартир витримують справжню повінь.

— Ми телефонували в СУБ, вони у четвер та п’ятницю з’явилися, сьогодні (а вже минуло скільки днів) вранці я бачив двох майстрів та слюсаря із СУБу. На запитання, як вирішено проблему, вони відповіли, що поки що нічого не відомо, можливо, завтра зроблять. А якщо ні, то перекриють і гарячу, і холодну воду, і ми будемо сидіти без води, — обурюється мешканець будинку Микола Бобчук.

Завітавши до господаря з п’ятого поверху, ми переконалися, що проблема полягає зовсім не в його квартирі. Справжня проблема — це старі труби, які вже давно потрібно було поміняти, та у нашій країні все робиться, як завжди, коли вже припече.

— Я взагалі позицію ЖЕКу не розумію. Чотири поверхи заливає водою. А вони на добу перекрили воду та й усе. Чекають. Чого чекають — невідомо, — каже мешканець будинку Юрій Огородніков.

У нашому місті дуже багато будинків із подібними проблемами. Та ще й дороги у дворах розбиті, освітлення біля будинків немає. Навіть лавки немає кому відремонтувати та пофарбувати. ПЗ огляду на це, зовсім не зрозуміло, за що ми сплачуємо квартирну плату?
ТОП-СТАТТІ
Номер # 42, 21.10.2010
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 155 хитов: 16313
вчера: 212/12313
время генерации: 0.045679092407227; SQL запросов: 11