Медіагрупа «Антена»  

Сергій Тулуб відвідав Білозір’я з подарунками

16 жовтня Сергій Тулуб побував у селі Білозір’я Черкаського району. Зокрема, під час поїздки він відвідав дошкільний навчальний заклад «Червона Шапочка», де ознайомився з умовами перебування дітей, поспілкувався із вихователями та зустрівся з громадою села.

Серед проблем, у вирішенні яких мешканці села просять допомоги в очільника області, — ремонт басейну та завершення будівництва сільського стадіону. Турбує жителів Білозір’я і стан дільничної лікарні, яка потребує поточного ремонту, та освітлення вулиць.

Сергій Тулуб, оглянувши будівельний майданчик, пообіцяв допомогти завершити спорудження спортивного комплексу та ремонт басейну у дитячому садочку, залучивши до цього, окрім бюджетних коштів, кошти місцевих інвесторів.

— Стадіон у селі Білозір’я має стати взірцем для всіх сіл Черкаського району. Окрім реконструкції стадіону, заплановано будівництво сучасного спортивного комплексу із волейбольними, баскетбольними майданчиками та тренажерними залами для гравців, — зазначив керівник області.

Жителі села подякували Сергію Тулубу за увагу, яку він приділяє розвитку Черкаського району, за його небайдужість до вирішення проблем життя кожного жителя області та подарували ікону, яку він вирішив передати дошкільному навчальному закладу, щоб вона оберігала юних білозірців. Також керівник області подарував дільничній лікарні електрокардіограф та сучасний пульсометр, а дитячому садочку — телевізор.

— Переконаний, що подібні зустрічі, де кожен може висловитись про наболіле, лише сприятимуть нашій співпраці задля розвитку нашого району, — зазначив керівник області.

Прес-служба облдержадміністрації
ТОП-СТАТТІ
Номер # 42, 21.10.2010
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 96 хитов: 10001
вчера: 212/12313
время генерации: 0.0083189010620117; SQL запросов: 11