Медіагрупа «Антена»  

Любі черкащани! Шановні земляки! Шановні кандидати на посаду міського голови Черкас!

До виборів 31 жовтня залишилося 10 днів. Цей час ми мусимо витратити на те, щоб нарешті об’єднатися та повернути Черкаси черкащанам. Про українців завжди казали: там, де три українці, — там три гетьмани. Чужинці завжди нас роз’єднували, щоби потім диктувати свою волю. Вони хотіли і хочуть остаточно перетворити наше місто у своє приватне підприємство, а нас — у своїх наймитів. І поводяться вони, неначе господарі на своєму приватному підприємстві. Але настав час змін!

Я, Володимир Мамалига, закликаю усіх черкащан, які зараз змагаються за крісло міського голови від різних політичних сил, нарешті відкинути всі ідеологічні розбіжності, всі суперечки та всі чвари. Адже на карту зараз поставлене майбутнє нашого міста, майбутнє наших дітей та онуків. Ми повинні об’єднатися задля вирішення найголовнішої проблеми — визволення Черкас від банди зухвалих загарбників.

Кожен із нас має певну кількість прихильників. Але, разом із тим, ми ризикуємо забрати один в одного хоча б кілька голосів, яких комусь із нас не вистачить задля перемоги над Одаричем. Якщо ви справді патріоти і не пішли в політику із суто меркантильних міркувань, я звертаюся саме до вас.

Я, Володимир Мамалига, у разі обрання мене міським головою, гарантую виконання усіх ваших реальних соціальних обіцянок виборцям та реалізацію усіх програм, які підуть на користь нашому рідному місту Черкаси. Ми разом створимо команду патріотів рідного міста та професіоналів, які швидко змінять ситуацію в Черкасах. Ми повинні врятувати наше місто від повного знищення.

Кожен із нас бореться за посаду міського голови, маючи найкращі наміри. Але все це може залишитися лише намірами, якщо ми з вами не зупинимо Одарича та його команду.

Наша сила — у нашій єдності та солідарності. І лише усі разом ми зможемо перебороти цю хазарську навалу. Ми повинні спробувати, аби потім, через два тижні, спокійно дивитися один одному в очі. На наш розум та нашу розсудливість зараз сподіваються усі черкащани!
ТОП-СТАТТІ
Номер # 42, 21.10.2010
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 85 хитов: 9048
вчера: 205/28525
время генерации: 0.039886951446533; SQL запросов: 11