Медіагрупа «Антена»  

Газифіковано ще одне село на Черкащині

15 січня 2010 року в селі Босівка Лисянського району урочисто введено в дію підвідний газопровід та пущено газ до сільських осель.

Введення в експлуатацію чергового підвідного газопроводу підвищить рівень газифікації району до 70%, забезпечить газом 675 помешкань у селах Виноград, Босівка, Кам’яний Брід та Товсті Роги.

Газифікацію Лисянського району було розпочато у 1999 році, але левову частку робіт проведено за останні п’ять років. Станом на 1 січня 2010 року у районі із 39 населених пунктів газифіковано 22.

Надалі в районі буде продовжено спорудження підвідного газопроводу до сіл Рубаний Міст, Мар’янівка, Розкошівка.

Запаливши «голубий вогник», голова обласної державної адміністрації Олександр Черевко сказав, що газифікація сіл є основним напрямом роботи обласної влади.

— За останні роки було побудовано і введено в експлуатацію понад три тисячі кілометрів газопроводів. У 2010 році заплановано ввести в експлуатацію ще понад сто кілометрів, — повідомив він.

Олександр Черевко сказав, що значну роль у газифікації сіл та міст Черкащини відіграла реалізація Державної програми «Золота підкова Черкащини», в основу якої було покладено не лише відродження культурних об’єктів, а й поліпшення інфраструктури населених пунктів та газифікація.

Також у рамках робочої поїздки до Лисянщини голова обласної державної адміністрації Олександр Черевко зустрівся із громадськістю району.

ТОП-СТАТТІ
Номер # 2, 20.01.2010
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 86 хитов: 10350
вчера: 205/28525
время генерации: 0.076215028762817; SQL запросов: 11