Медіагрупа «Антена»  

Колектив «Черкаситеплокомуненерго» самотужки орендуватиме підприємство

Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ# 2, 20.01.2010

У п’ятницю, 15 січня, відбулося засідання працівників КП «Черкаситеплокомуненерго». Розглядали одне-єдине питання: про передачу підприємства в оренду.

Актова зала обласної філармонії вмістила понад 700 працівників «Черкаситеплокомуненерго», яких привело сюди обурення рішенням Черкаської міської ради. Думку більшості присутніх висловив голова профкому підприємства Віктор Козак:

— Колектив підприємства не може погодитися з таким рішенням виконкому. Ми скористаємося своїм законним правом взяти в оренду єдиний майновий комплекс підприємства.

Більшість працівників, які виступали на трибуні, не могли зрозуміти, навіщо віддавати цілком рентабельне підприємство до приватних рук. І взагалі, чи може називатися господарником людина, яка так наполегливо пролобіювала передачу підприємства в оренду. Це можна було помітити вже з перших слів промовців.

— Добрий вечір, наші керівники і мер міста, так званий... — привітався один зі слюсарів.

Приймаючи настільки доленосне для міста рішення, народні обранці навіть не взяли до уваги, чи буде вигідна місту передача КП в оренду.

— Депутати вимагали будь-які розрахунки економічної доцільності передачі в оренду. Ніяких розрахунків не було надано. Коли поставили питання, як вплине передача ЧТКЕ на тарифи, директор департаменту економічної політики сказав: передача в оренду призведе до збільшення тарифів на теплопостачання, — говорить депутат міської ради Василь Миколенко.

Врешті до трибуни вийшов Сергій Одарич. Аби довести, що він справжній, «турботливий» хазяїн міста, практично одразу почав вихвалятися.

— До речі, хочу вам похвалитися: у місті Черкаси не лишилося збиткових підприємств, всі комунальні підприємства, всі підприємства працюють із прибутком.

Тож, мабуть, аби у місті було менше прибуткових комунальних підприємств, міська рада й ухвалила рішення про передачу «ЧТКЕ» в оренду. Міський голова знову спробував налякати колектив підприємства подорожчанням газу, мовляв, лише інвестор зможе допомогти громаді менше сплачувати за тепло:

— Потрібне стрімке залучення додаткових інвестицій у галузь теплопостачання для того, щоб газову складову суттєво зменшити, і щоб подорожчання, яке буде відбуватись, не було катастрофічним для населення, для споживачів послуг теплової енергетики.

Та жодні аргументи не допомогли міському голові захиститися від вигуків осуду із зали. Тому він вирішив знову похвалитись своєю роботою. Цього разу згадав стикові панелі:

— У нас за минулий рік у десять разів збільшена кількість відремонтованих стикових панелей залізобетонних будинків. У десять разів! Вдумайтесь!

Працівники комунального підприємства вдумались і проголосували за те, аби міська рада скасувала своє ганебне рішення. До речі, депутат Наталія Коваленко вже подала відповідний проект. У разі відмови колектив самотужки орендуватиме «Черкаситеплокомуненерго». За такий варіант працівники також проголосували.

ТОП-СТАТТІ
Номер # 2, 20.01.2010
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 196 хитов: 2508
вчера: 653/28380
время генерации: 0.080415010452271; SQL запросов: 11