Медіагрупа «Антена»  

Цирк поїде, а клоуни залишаться!

Володимир МАМАЛИГА# 21, 03.06.2009

Нещодавно відвідав з родиною цирк. У принципі, всі залишилися задоволені. Молоді артисти, гарно доглянуті тварини, нові номери. Дрібних побутових незручностей було майже непомітно, та й розташований цирк у зручному місці. Але найбільше глядачів вразило, коли майже перед самим антрактом до цирку ввалилися міський голова Сергій Одарич із численним почтом у супроводі телекамер. Вийшовши на арену, міський голова чесно зізнався, що він уперше виступає на арені цирку.

Сергій Олегович міг би і не переживати: його прем’єра у цирку вдалася на славу. Варто було лише глянути в очі свити, яка його супроводжувала. Прямо дитяче захоплення його природною пластикою та артистизмом!

За лаштунками під час антракту артисти пошепки говорили, що іншого разу добре подумають перед тим, як їхати у Черкаси. Адже така шалена конкуренція з боку міського голови не залишає їм шансів на успіх. І це при тому, що команда ще не показала себе у всій своїй красі. А якби виступили всі разом на повну силу, то циркова трупа порівняно з ними мала б вигляд шкільної самодіяльності. Варто лише уявити Олександра Радуцького у бедуїнському вбранні верхи на верблюді або радника Павла Чубенка на трапеції під куполом.

Втішає лише те, що цирк рано чи пізно поїде, а згадані персонажі будуть і надалі вражати черкащан своїми талантами. Аж доки черкащанам не набридне цирк у повсякденному житті.

ТОП-СТАТТІ
Номер # 21, 03.06.2009
ОСТАННІ НОВИНИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 142 хитов: 1019
вчера: 784/18067
время генерации: 0.037842035293579; SQL запросов: 11