Медиагруппа «Антенна»  

Олександр Радуцький: Злити в унітаз місто Черкаси Одаричу не вдалося

Нарешті в Україні почали працювати закони на користь людей. 31 березня ми отримали першу допомогу та разом із представниками «Черкасиводоканалу» відстояли честь цього комунального підприємства.

Дякую «Правому сектору» та «Народній самообороні», які брали участь у засіданні в якості слухачів, а також окрема подяка юристу Валерію Макєєву. Ще рік тому, коли я порушив це питання, ніхто не міг передбачити і повірити в результати сьогоднішнього рішення Господарського суду.

31 березня 2014 року Господарський суд Черкаської області прийняв рішення у справі ПАТ «Азот» – КП «Черкасиводоканал». У позові ПАТ «АЗОТ» до КП «Черкасиводоканал» про стягнення 22 814 812 грн. 96 коп. відмовлено повністю. Як повідомив представник КП «Черкасиводоканал», у судовому процесі, суд, відмовивши у стягненні коштів із КП «Черкасиводоканал», прийняв до уваги правову позицію КП «Черкасиводоканал» щодо нікчемності умов договору про очищення стічних вод стосовно вартості очистки стічних вод. Зазначена умова договору є істотною, а ціна договорів не могла бути вільною, а повинна бути встановлена державним органом, що здійснює регулювання у сфері житлово-комунальних послуг. Суд також прийняв до уваги правову позицію КП «Черкасиводоканал» стосовно того, що встановлення ціни договорів між сторонами у не передбачений законом спосіб призводить до визнання ціни договору нікчемною, а договору – не укладеним. При цьому, суд має відмовити у визнанні договору недійсним на тій підставі, що договір є не укладеним. Міській казні збережено понад 22 млн. грн.!!!
З особистої сторінки Facebook депутата Черкаської міської ради Олександра РадуцькогоТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 153 хитов: 15536
вчера: 212/12313
время генерации: 0.10549902915955; SQL запросов: 15