Медиагруппа «Антенна»  

Міська влада завдає громаді фінансових збитків

Факти порушення Черкаським міськвиконкомом чинного законодавства стосовно тендерних процедур обнародував на засіданні Черкаської обласної ради депутат від Партії регіонів Володимир Невесенко. Обласна рада підтримали депутатський запит Невесенко до прокурора Черкаської області М.Л. Лісового щодо діяльності незаконно створеного тендерного комітету. Ця діяльність тільки за договором, укладеним між Черкаською міською радою та «Багатогалузевим об’єднанням «Інтербуд» призвела до збитків понад півмільйона гривень.

Договір з «Інтербудом» про будівництво житлових будинків за адресами: м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 63 та вул. Героїв Дніпра, 25, в яких місто мало отримати 11 квартир загальною площею 809,79 кв. м, Черкаський міськвиконком уклав ще наприкінці жовтня 2006 року. За цим договором будівельна організація отримала на будівництво житла 2,5 млн. грн. Завершити його «Інтербуд» зобо-в’язувався спочатку у рекордно короткі строки — за три місяці, а потім узяв довготермінову відстрочку.

Депутат у запиті звертає увагу обласного прокурора на те, що «згідно з п.1.3 цього договору та додатковою угодою до договору від 15.03.2007 р. № 271 були встановлені терміни передачі житла. А саме: житловий будинок по вул. Героїв Дніпра, 63 (342 кв. м) мав бути зданий у 2-му кварталі 2007 р. Термін здачі житлового будинку по вул. Героїв Дніпра, 25 (467,79 кв. м) — 4-й квартал 2007 року.

Не зважаючи на це квартири по вул. Героїв Дніпра, 63 були передані місту лише у грудні 2007 року, а квартири по вул. Героїв Дніпра, 25 не передані і до цього часу».

У договорі, до речі, вказано, що штрафні санкції за кожний день затримки підрядник має сплачувати у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від вартості непереданого житла. А це не одна сотня тисяч гривень. Але міська влада і не намагалася стягнути ці кошти.

«Не дивлячись на те, що угодою про виконання робіт передбачені штрафні санкції у разі несвоєчасної передачі житла, — йдеться у депутатському запиті, — посадовими особами міськвиконкому не вжито жодних заходів до стягнення суми штрафних санкцій, а це на сьогоднішній день понад півмільйона гривень, які могли б бути використані на ремонт та переобладнання міських шкіл та дитячої міської лікарні, що конче потребують капіталовкладень».

Депутат звертається до обласного прокурора зокрема із проханням:

• повідомити, чи мав право виконавчий комітет створювати єдиний тендерний комітет на порушення чинного законодавства України?

• розглянути та вжити заходів щодо нанесення збитків міському бюджету відповідальними особами міста Черкаси, невиконанням угоди між Черкаською міською радою та БО «Інтербуд».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 13.08.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 85 хитов: 10298
вчера: 205/28525
время генерации: 0.15736603736877; SQL запросов: 11