Медиагруппа «Антенна»  

Соціалісти пропонують губернатору випробувати глибину народної любові до Кучми

Галина БЕРЕЗЕНКО# 38, 25.09.2002

Черкаські соціалісти вирішили запропонувати губернатору Володимиру Лук’янцю провести мітинг на підтримку президента Кучми. Цю оригінальну пропозицію обласній владі озвучив на прес-конференції у понеділок, 23 вересня, народний депутат від СПУ Олексій Малиновський. «Ми подивимося, хто прийде на їхній мітинг», — сказав Малиновський. У випадку, якщо обласна влада відмовиться, соціалісти готові самостійно скликати такий мітинг, щоби показати владі, скільки людей реально готові померзнути і помокнути за президента. Якщо це відбудеться, то матимемо справді унікальний випадок — опозиція скликає мітинг на підтримку влади. Вочевидь, соціалісти чи не єдині зрозуміли, що для влади необхідно розіграти фарс. Інші, вже випробувані протестні форми не виключаються. На площі Леніна встановлено поруч із наметом «Нашої України» намет СПУ. Хоча намети, за словами Малиновського, це вже застарілий прийом протесту. (Черкаська «Батьківщина», певне, в цьому дуже твердо переконана, тому пікет взагалі не виставила).

Також соціалісти не виключають і можливості діалогу з владою. Вони добиватимуться проведення «круглого столу» обласної влади і опозиційних партій у прямому ефірі Черкаської державної телерадіокомпанії.

При цьому, наголосив Малиновський, акція протесту «Повстань, Україно!» продовжиться, «доки дійсно Україна або повстане, або зовсім ляже».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 38, 25.09.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 160 хитов: 1333
вчера: 784/18067
время генерации: 0.039179086685181; SQL запросов: 11