Медиагруппа «Антенна»  

Черкащани найменше скаржаться Президенту України

У 2007 році від жителів Черкаської області на ім'я Президента України надійшло значно менше звернень, ніж у попередньому році. Про це йшлося на нараді Президента України Віктора Ющенка з головами обласних державних адміністрацій.

Як зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко, такого результату вдалося досягнути завдяки новому підходу до роботи зі зверненнями громадян: "Я вимагаю, щоб до вирішення звернень громадян не підходили по-казенному. Якщо питання громадян не вирішуються в районах, ми запрошуємо голів райдержадміністрацій і з них питаємо, чому не вдалося вирішити конфліктну ситуацію".

За даними відділу роботи зі зверненнями громадян, упродовж 2007 року до облдержадміністрації та до центральних органів виконавчої влади на-дійшло найменше за останні 5 років звернень громадян. Усього в облдержадміністрації розглянуто 4053 звернення. Кількість звернень, надісланих із Секретаріату Президента до облдержадміністрації, зменшилася на 31%. Найчастіше у зверненнях порушувалися питання соціального захисту громадян (1358 звернень), житлові (706) та охорони здоров'я (501).

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 2, 16.01.2008
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 405 хитов: 11162
вчера: 854/23332
время генерации: 0.088260889053345; SQL запросов: 11