Медиагруппа «Антенна»  
Наша дорога — чесна й пряма

Ця фраза може служити лейтмотивом розмови нашого кореспондента з народним депутатом України Наталією Горбенко, яка поділилася своїми враженнями від роботи 4-ї сесії Верховної Ради України 5-го скликання.

— Наталіє Арсентіївно, минуло вже більше тижня після завершення пленарного засідання в парламенті, а українські політики все ще дискутують з приводу легітимності сесії. Причому розбіжність думок — полярна...

— Позиція нашої партії у цій площині є чіткою і послідовною — потрібно не лише читати і знати чинну Конституцію держави, а неухильно дотримуватись усіх її положень. А Основний Закон безпосередньо вказує, що повноваження парламенту припиняються тільки з моменту відкриття першого засідання парламенту нового скликання. »»»

#37, 19.09.2007
БЕРУТЬ УСІ!

Кримінальну справу за фактами незаконного продажу та передачі у власність земельних ділянок у Корсунь-Шевченківському районі нещодавно порушила прокуратура Черкаської області. За словами начальника відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органами прокуратури Черкаської області Сергія Дмитрика, в цій надзвичайно складній та заплутаній справі фігурують імена голови Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації, працівників райдержадміністрації, сільських голів. Зараз справа знаходиться у провадженні досвідчених слідчих прокуратури області. Сергій Дмитрик говорить, що справу було порушено за фактом, але не виключає можливості порушення справи і проти високопосадовців району. Про це він розповів 7 вересня на засіданні Черкаського прес-клубу реформ. »»»

#37, 19.09.2007
ХАБАРНИЦТВО ЯК БІЗНЕС

Дві спритниці зі Сміли Черкаської області, використовуючи своє службове становище, відкрили "хабарницький бізнес", але були вчасно зупинені міліцією.

Сьомого вересня працівники УБОЗ УМВС в Черкаській області під час отримання хабара затримали начальницю відділення однієї з організацій, що займаються земельними питаннями. Сорокадев'ятирічна смілянка отримала від директора одного з місцевих приватних підприємств тисячу гривень за оформлення права власності на земельну ділянку у м. Сміла. »»»

#37, 19.09.2007
"СПРАВЕДЛИВОСТЬ" ПОКИНУЛА ЧЕРКАССКИЙ ГОРСОВЕТ. ОДАРИЧ ПОКА ОСТАЛСЯ

Как ни старались Сергей Одарич и Михаил Бродский оттянуть печальный конец своей карманной фракции "Справедливость" в Черкасском городском совете, финал наступил в понедельник, 10 сентября. Киевский апелляционный суд, рассмотрев апелляционную жалобу "справедливовцев", оставил решение Сосновского районного суда без изменений. Выражаясь человеческим языком, восемь депутатов из фракции "Справедливость" обязаны сложить с себя депутатские полномочия и не принимать более участия в работе Черкасского городского совета. »»»

#37, 19.09.2007
Карательный орган власти

Злые языки говорят, что в недрах Центрального разведывательного управления был разработан страшно секретный доклад, посвященный влиянию стимуляторов на принятие важных государственных решений. Сам не видел, но надо спросить у Анатолия Гриценко. Возможно, человек в курсе… Штатовские аналитики пришли к выводу, что по косвенным признакам можно даже определить конкретный препарат, под воздействием которого тот или иной лидер совершал конкретные действия. А чему удивляться? Сами понимаете, работа у них нервная. »»»

Александр ЗУБЧЕНКО#37, 19.09.2007
Народний депутат України Михайло ЧЕЧЕТОВ:
“Черкащани — прекрасні люди, мудрі і доброзичливі

Член фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов 10 вересня відвідав Черкащину. Він зустрівся із трудовими колективами кількох підприємств. Зокрема, у Золотоноші Михайла Васильовича радо вітали працівники хлібокомбінату "Златодар", машинобудівного заводу ім. Лепсе і педагоги середньої школи №1, а в Смілі — робітники машинобудівного заводу.

Спілкуючись із журналістами, Михайло Чечетов не втримався від вражень: "Черкащани — прекрасні люди, дуже мудрі, сердечні і доброзичливі. Апатії в людей немає. Агресивності немає. Я був вражений інтелігентністю і толерантністю черкащан. Я просто знімаю перед ними капелюха. Приємно відзначити, що люди вболівають за те, що відбувається в Україні, переживають за долю рідної держави". »»»

Наталя ПЕТРЕНКО#37, 19.09.2007
Блок демократичних партій об'єднує людей навколо антикримінального наступу

10 вересня лідер Блоку "Наша Україна–Народна самооборона" в Українському домі Києва презентував план антикримінального наступу. Під час цієї презентації він зазначив, що "точкові заходи, які ініціюють час від часу наші політичні опоненти щодо боротьби з корупцією, не спрацьовують". Тому, на переконання Луценка, окремі заходи не можуть дати необхідного результату, оскільки у вирішенні питання боротьби з корупцією необхідний системний підхід."Боротьба з корупцією при нинішньому уряді є один з видів корупції", — заявив лідер НУ–НС. За словами Луценка, першим кроком до подолання корупції в Україні має стати скасування депутатської недоторканності та пільг. "Саме це є стрижнем наступу на корупційну культуру окремих бізнесменів та чиновників", — наголосив Луценко. »»»

#37, 19.09.2007
Заява Блоку "Наша Україна-Народна самооборона" щодо брехні Партїї регіонів про скасування депутатської недоторканності

4 вересня відбулося так зване засідання нелегітимної Верховної Ради України 5-го скликання. Партія регіонів неодноразово заявляла, що основною метою цього зібрання має стати скасування недоторканності народних депутатів України. Більше того, після проведення засідання прем'єр-міністр України з притаманним йому цинізмом на зустрічі з представниками Парламентської асамблеї Ради Європи заявив про ухвалення так званим парламентом історичного рішення про скасування недоторканності депутатів. »»»

#37, 19.09.2007
НА ВОДІЇВ ЧЕКАЮТЬ РЕФОРМИ

До 1 жовтня в області має закінчитися реформування ДАІ, збільшиться кількість працівників і інспекторів, що патрулюватимуть автошляхи. Крім того, в кожному районі Черкащини буде відновлено районні відділки ДАІ, працівники яких не лише оформлятимуть ДТП, але й патрулюватимуть дороги. Про це на засіданні Черкаського прес-клубу реформ розповів начальник відділу ДАІ УМВС України в Черкаській області Володимир Корєшков. »»»

#37, 19.09.2007
В Умані хасиди — МНС напоготові

За попередніми даними, впродовж свята Гош-Ха-Шана, яке триває з 6 по 16 вересня, могилу Раббі Нахмана відвідають понад 20 тисяч хасидів.

Як відомо, Умань, а віднедавна і Тальне — це своєрідна Мекка для хасидів з усього світу, адже саме тут розташовані 28 різних культових об'єктів, серед яких найбільшою святинею є могила Раббі Нахмана.

Звичайно, приїзд цілої армії іудеїв — справжній головний біль для рятувальників, адже зрозуміло: там, де багато людей, там багато і проблем. »»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#37, 19.09.2007
З новим наставником почалися перемоги
»»»

Юрій Зіменков#37, 19.09.2007Спорт
Награды едут на Черкасщину
»»»

Юрій Зіменков#37, 19.09.2007Спорт
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#37, 19.09.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№37, 19.09.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6730
вчера: 205/28525
время генерации: 0.45586895942688; SQL запросов: 12