Медиагруппа «Антенна»  
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Прокурору м. Черкаси В.І Суку
Міському голові м. Черкаси С.О. Одаричу
Головному редактору газети "Антенна" В.Л. Воротнику
від мешканців будинку №21 по вул. Різдвяна

З листопада цього року ВЖРЕУ-4 збільшило квартирну плату майже вдвічі. Чинні договори на надання послуг, які укладалися з ВЖРЕУ-4, не дають права виконавцю в односторонньому порядку змінювати умови договору. До того ж останнім часом договори складаються з порушенням правил оформлення, тобто відсутня калькуляція послуг, що надаються. Інформацію про кількість послуг та їх вартість ВЖРЕУ-4 надавати відмовляється, а те, що надсилається нам як звіт, є ніщо інше, як відверта брехня: більшість послуг, зазначених там, ми й у вічі не бачили. »»»

#2, 16.01.2008
Смерть вилетіла з-за повороту

Проїжджаючи у четверг вранці селом Яснозір'я, що в Черкаському районі, водій молоковоза звернув увагу на двох людей, які нерухомо лежали попід огорожею одного з будинків. Відчувши щось зловісне у тій непорушності, він зупинився, підійшов до них і з жахом побачив, що чоловік і жінка мертві, їхні тіла вже вкрила паморозь.

Негайно на місце страшної знахідки прибула слідчо-оперативна група Черкаського райвідділу. Викликані медики констатували, що смерть спіткала бідолашних у проміжок часу від восьмої вечора до шостої ранку. Характер травм однозначно вказував на те, що їх збив легковик. Про це ж свідчили і знайдені речові докази — рештки лівої передньої фари, покажчика поворотів та уламки бампера. »»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#2, 16.01.2008
ЦАДИКА НАХМАНА ЭМИГРИРУЮТ ИЗ УМАНИ

Грустную, если не сказать катастрофическую для жителей Умани новость распространили на прошлой неделе украинские информагентства. Правительство Израиля заявило о своем намерении перенести прах еврейского святого — цадика Нахмана из украинской Умани на Святую Землю. Для уманчан это означает потерю миллионов, честно и без налогов заработанных на паломниках-хасидах, а для самого цадика Нахмана — глумление над его последней волей. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#2, 16.01.2008
Три роки бездарного президентства

26 грудня 2007 р. виповнилось рівно три роки відтоді як Віктор Ющенко став третім президентом незалежної України. І сьогодні, на жаль, доводиться констатувати, що наш народ втретє не спромігся обрати на цей високий пост людину, здатну мудро, а головне — результативно, керувати державою. Втім, якщо бути точним, то результат таки є, щоправда — мінусовий. »»»

Володимир МАМАЛИГА#2, 16.01.2008
Торговцы в храме

Вера есть неотъемлемой частью сущности человека, его правом принимать мироздание в соответствии с определёнными взглядами и правилами. Вера есть тем столпом жизни, который наполняет её, эту жизнь, истинным смыслом. Человек не может жить без веры и делает всё возможное, чтобы постичь все её грани. Для того, чтобы быть ближе к Богу, человек обращается к духовному пастырю, которому по сути доверяет и себя, и свою веру. Поэтому самый страшный грех — когда на самом деле пастырь заботится не о своей пастве, а использует её для достижения собственных целей. »»»

#2, 16.01.2008
Черкащани найменше скаржаться Президенту України

У 2007 році від жителів Черкаської області на ім'я Президента України надійшло значно менше звернень, ніж у попередньому році. Про це йшлося на нараді Президента України Віктора Ющенка з головами обласних державних адміністрацій.

Як зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко, такого результату вдалося досягнути завдяки новому підходу до роботи зі зверненнями громадян: "Я вимагаю, щоб до вирішення звернень громадян не підходили по-казенному. Якщо питання громадян не вирішуються в районах, ми запрошуємо голів райдержадміністрацій і з них питаємо, чому не вдалося вирішити конфліктну ситуацію". »»»

#2, 16.01.2008
В області забезпечено контроль виплат вкладникам Ощадбанку

З 11 січня почалися виплати компенсаційних коштів колишнім вкладникам Ощадбанку СРСР. Черкаське обласне управління Ощадбанку України прогнозує, що для їх отримання до відділень Ощадбанку звернуться близько 860 тисяч осіб. Саме стільки громадян отримали свого часу першу серію виплат в рахунок компенсації втрачених заощаджень. »»»

#2, 16.01.2008
Чого ми такі злі, або Про національну ідеологію на Черкащині

З моменту проголошення незалежності України минуло вже більше півтора десятка років. Навряд чи це достатній відрізок часу для осмислення того, що ж саме з нашим суспільством відбулося і що відбувається нині.

Наші мрії (початку 90-х років) про отримання після проголошення незалежності "усього і вже" виявились ілюзорними. Партноменклатура, яка ще задовго до початку 90-х років перейшла до вимірювання всіх цінностей грошовими одиницями, зуміла зберегти в своїх руках і народні багатства, і владу. »»»

Богдан ЧОРНОМАЗ, колишній політв'язень, кандидат історичних наук#2, 16.01.2008
В "Оршанце" смена рулевого

С именем генерал-майора Владимира Анатольевича Нечаева небезосновательно связывают обустройство, переоснащение материально-технической базы, высокий уровень подготовки специалистов учебного центра "Оршанец" Государственной пограничной службы Украины. С 1998 года он был руководителем центра. »»»

Игорь СЛАВИН#2, 16.01.2008
Прыжок в небытие

Самый высокий (14 этажей) дом в самом центре города Смела в последнее время приобрел дурную славу. Еще свеж в памяти смелян жуткий случай, произошедший несколько месяцев назад. Тогда двое подростков — мальчик и девочка, взявшись за руки, совершили смертельный прыжок с балкона верхнего этажа. »»»

Арсен АРСАКОВ#2, 16.01.2008
Баскетбольная столица или периферия?

Похоже, что широко разрекламированный бренд "Черкассы — столица баскетбола" начал терять свою актуальность. И поспособствовали этому невыразительной, а подчас вовсе беззубой и безвольной игрой сами баскетболисты. В играх Суперлиги "Мавпы" терпят провал за провалом. В 14 матчах команда умудрилась проиграть 8 (!) раз. »»»

Дмитрий ГАЙДАШ#2, 16.01.2008
"Арарат" не подкачал
»»»

Дмитрий ГАЙДАШ#2, 16.01.2008Спорт
"Богдана" остановить некому
»»»

Дмитрий ГАЙДАШ#2, 16.01.2008Спорт
Волейбольный кубок прописку не сменил
»»»

Дмитрий ГАЙДАШ#2, 16.01.2008Спорт
ДОХИЗУВАЛИСЯ
»»»

#2, 16.01.2008Пригоди
Ремені безпеки рятують життя
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#2, 16.01.2008Пригоди
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#2, 16.01.2008
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№2, 16.01.2008


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 603 хитов: 12583
вчера: 617/18851
время генерации: 0.42298603057861; SQL запросов: 12