Медиагруппа «Антенна»  

Українські «праві» підтримують Володимира Мамалигу

Кандидат на посаду міського голови Черкас Володимир Мамалига отримав листа підтримки від Центральної Ради Української партії.

«У зв’язку з виборами до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року, підтримую ініціативу Черкаської крайової організації та Черкаської міської організації Української партії щодо висунення кандидата на посаду міського голови Черкас Володимира Володимировича Мамалиги, — йдеться у посланні. — Наше бачення розвитку регіону, а саме міста Черкаси, та завдання, які ставимо перед собою:

• досягнення високих стандартів духовного та матеріального життя українців у незалежній Україні, спираючись на споконвічні українські національні традиції та цінності;

• підвищення добробуту та матеріальних статків українців до рівня стандартів провідних держав світу;

• політична консолідація української нації, послідовне відстоювання національних інтересів України;

• сприяння інтеграції України до європейської та світової спільноти.

Ми вважаємо, що тільки відродження українських національних історичних традицій громадо-утворення, громадо-волевиявлення та договору між громадою та управлінцем поверне довіру до органів влади та до держави в цілому.

В умовах сучасної України першим кроком до побудови ефективної національної моделі має стати перезаснування держави соціально відповідальними громадянами та повне перезавантаження системи суспільних відносин у державі.

Основні стимули прискореного розвитку країни мають бути спрямовані на створення конкурентного поля у різних секторах суспільного розвитку. У тому числі - на виховання конкурентоспроможного нового покоління.

Ми повинні об’єднати націю і оновити державу!»
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 21.10.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 85 хитов: 9329
вчера: 205/28525
время генерации: 0.16632699966431; SQL запросов: 11