Медиагруппа «Антенна»  

В Умані потонули випускники

19 червня вдень четверо юнаків, випускників ЗОШ №5 після написання тестів вирішили відпочити біля води. Для відпочинку хлопці вибрали затоплений старий гранітний кар’єр, відомий серед населення як «Карпівський».

На жаль, не всі хлопці однаково добре вміли плавати. Тому 16-річний юнак, який не був упевнений у власних силах, але мав сильне бажання освіжитися, попросив підстрахувати його свого більш досвідченого старшого товариша.

Поки він плавав, його приятель, уважно спостерігаючи за ним, перебував неподалік. Проте цей заплив став фатальним для обох хлопців. Потрапивши до зони холодної води, що піднялася від донних джерел на дні кар’єру, перелякавшись і запанікувавши, почав тонути хлопець, який погано плавав.

Йому на допомогу одразу кинувся його товариш, проте, добре плаваючи, але не маючи навичок порятунку на воді, він не зумів правильно підплисти до потопаючого. Той намертво обхопив рятувальника, і тонути почали вже обоє хлопців. Двоє інших хлопців із цієї компанії були настільки вражені стрімкістю розвитку трагічної події, що впали у паніку і не наважилися пірнати.

Тіла хлопців були знайдені близько 19 години того ж дня працівниками Черкаської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби й підняті з 18-метрової глибини на поверхню.
ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 23.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 530 хитов: 15423
вчера: 580/19299
время генерации: 0.056288957595825; SQL запросов: 11