Медиагруппа «Антенна»  

Сухостій стоятиме, поки смажений півень не клюне?

У нашому місті є чимало проблем, які несуть у собі небезпеку для городян. Це і вщент розбиті дороги, і зграї безпритульних собак, а також чимало аварійних дерев. Зокрема, останніми переповнені не лише двори будинків, а й центр міста.

Три сухих дерева стоять у самому центрі міста по бульвару Шевченка. Поряд розташована зупинка громадського транспорту. Тобто за сильного вітру вони можуть стати причиною чималої біди. Постраждати можуть і автівки, але головне — значні травми, якщо не смертельні, можуть отримати самі люди.

Черкащан така ситуація обурює: якщо здорові дерева у заповідних зонах заважають будівництву чергового котеджу, то вони одразу ж лягають під сокирами. Натомість небезпечний сухостій стоїть, поки сам не впаде. Самовільно прибрати його не можна, бо на це треба безліч дозволів, та й чимало коштів: прибирають дерева за допомогою спеціальної техніки та залучають фахівців. Позаяк спроба самотужки убезпечити своє життя може скінчитися штрафом, ще й чималим, враховуючи середній дохід пересічного черкащанина.

Крім того, говорячи про цей конкретний випадок, варто згадати, що на початку весни по бульвару Шевченка здійснювалася санітарна обрізка дерев, а отже, тут були і фахівці, і спеціальна техніка. Відтак виникає логічне запитання: чому вони оминули увагою ці три дерева? Прибрати їх — справа кількох годин. Однак ці дерева стоять уже не один рік. І судячи з усього, стоятимуть ще не один, наражаючи на небезпеку людей, які чекають під ними на свій автобус.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 382 хитов: 10593
вчера: 854/23332
время генерации: 0.029215097427368; SQL запросов: 11