Медиагруппа «Антенна»  

Вулиця Гоголя від Смілянської до Дашковича стала односторонньою

З 15 травня вулиця Гоголя на відрізку від Смілянської до Дашковича стала односторонньою. Відтоді там чатують працівники ДАІ, караючи водіїв, які не помічають нових знаків дорожнього руху. Наскільки правомірні дії ДАІшників, спробували розібратися наші журналісти.


Перехрестя вулиць Смілянської та Гоголя стало місцем справжнього полювання за водіями. Тут ледь не щодня стоять працівники ДАІ. Їхня мета — штрафувати тих, хто виїжджає з вулиці Гоголя на Смілянську, адже це вже заборонено. 15 травня вступили в силу дорожні знаки, які дозволяють рухатися лише в бік вулиці Дашковича. Проте заковика полягає в тому, що чомусь забули встановити відповідні знаки для тих, хто ще не звик до одностороннього руху. Тобто немає нічого, що забороняло б з вулиці Гоголя виїжджати на Смілянську. Не зважаючи на це, ДАІшники продовжують штрафувати водіїв, які, зрозуміло, не в захваті від цього і в переважній більшості навіть не розуміють, за що їх штрафують.

Натомість працівники ДАІ чітко знають, за що вони зупиняють та карають, і навіть вступають у суперечку з журналістами:

— За те, що він їздив проти одностороннього руху.

— Але там немає знака!

— Як це немає? Де немає?

— Якщо виїжджати з вулиці Гоголя, там немає знака!

— З якого боку Гоголя?

Дуже розумне запитання... Та зрозумівши, з якого боку вулиці Гоголя, страж дорожнього правопорядку спробував пояснити, чому не вистачає знаків. Мовляв, вони там і не потрібні, бо на цю вулицю заїхати ніяк не можна, окрім як зі Смілянської та Дашковича, а там усе необхідне вже висить.

— Якби це був двір проїзний, то можна було б сюди в’їхати, а туди виїхати, то ставили б знаки. А якщо в двір в’їжджають з вулиці Смілянської, де добре видно знаки, то тоді там знак не ставиться взагалі, він там не потрібний, — «просвітив» ДАІшник.

Але виявляється, що таки потрібний. Рухаючись по Смілянській, трохи не доїжджаючи до Гоголя, можна повернути у двір, який веде прямісінько на ту ж вулицю Гоголя. Таким чином водій може й не знати про те, що він порушує якісь правила дорожнього руху аж до того моменту, поки його не зупинять.

Довідавшись від журналістів, що знаків не вистачає, а значить, неправомірно карати водіїв, працівники ДАІ пообіцяли доповісти про це своєму керівництву. Після чого продовжили працювати, бо того дня оформили лише 12 протоколів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 714 хитов: 35120
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0083799362182617; SQL запросов: 11