Медиагруппа «Антенна»  

Володимир Олійник: «Вибори мають відбутися цього року»

Вибори до місцевих рад в Україні, можливо, відбудуться восени цього року. Принаймні, таке побажання висловив Президент Віктор Янукович. Про це минулого четверга повідомив черкаським журналістам народний депутат України від Партії регіонів Володимир Олійник.


Правляча коаліція у Верховній Раді має намір найближчим часом внести до парламенту концепцію проведення реформ в Україні. Передусім, економічних. Володимир Олійник переконаний, що для цього є всі підстави і, передусім, єдність гілок влади. Очевидно, ці реформи будуть непопулярними, однак народ України має збагнути, що вони потрібні, відтак, підтримати владу. Лише у такому разі заплановані глобальні зміни у житті країни почнуть втілюватися в життя. Причому, вже найближчим часом — із червня.

— Безперечно, все потрібно продумати до деталей, тому що реформи — це досить болючий крок, — каже Володимир Олійник. — І, безумовно, народ України має стати партнером влади у їх проведенні. Інакше ніяких реформ не буде.

Наступний блок запланованих реформ стосується виборчої системи. Володимир Олійник критикує попередню коаліцію за те, що вона не внесла змін до Закону України «Про вибори народних депутатів, депутатів обласних, районних та інших рад». Варіант, що пропонується зараз і, очевидно, його буде внесено до парламенту, полягає у проведенні виборів до місцевих рад за принципом 50 на 50. Тобто, половину депутатів обиратимемо за відкритими партійними списками, іншу половину — за одномандатними виборчими округами. Також потрібно визначитися з єдиним терміном повноважень для депутатів та міських голів — 5 років або 4.

Зі слів нардепа Володимира Олійника, Президент Віктор Янукович висловив побажання, аби вибори до місцевих рад таки відбулися цього року.

— Нехай це буде жовтень, листопад чи грудень, — каже народний депутат, — але все-таки цього року потрібно провести вибори.

А от у тому, що вони відбудуться за новим виборчим законодавством, Володимир Олійник не впевнений. Ідеальний варіант, каже нардеп, — у вересні внести зміни до законодавства, і вже восени провести вибори. На них, за попередніми підрахунками, потрібно до 600 мільйонів гривень.

Ще одне питання, на якому наголосив народний депутат — необхідність створення у парламенті спеціальної слідчої комісії з розслідування використання ресурсів Державного резерву. Володимир Олійник уже вносив це питання на розгляд парламенту. Поки що безуспішно. Тож має намір вносити його знову. На Держрезерві нечисті на руку ділки, каже нардеп, останніми роками заробили мільйони.

— Є в нас у Смілі таке собі підприємство «Дніпро», — каже Володимир Олійник. — Воно відвантажило 14 тисяч 796 комплектів шин для вантажних автомобілів за ціною 97–200 гривень за комплект. У 2004 році вартість закладки цих шин становила 8 мільйонів гривень. А тут продали за 1 мільйон 700 тисяч гривень! І це при тому, що до кінцевого терміну реалізації цих шин за документами був іще рік. Тобто на понад 6 мільйонів державі було завдано збитків. І ці 6 мільйонів гривень хтось поклав до кишені. Ці факти мають бути розслідувані, і за ними треба порушувати кримінальні справи, — впевнений Володимир Олійник.

Він також прокоментував дискусії, що точилися навколо призначення на посаду начальника черкаської міліції Валерія Дернового. Він, мовляв, був засуджений, тож не може працювати в міліції. Володимир Олійник каже:

— Як фаховий юрист, проводив власне депутатське розслідування. Його результат такий: проти теперішнього шефа черкаської міліції не було обвинувального вироку суду, що вступив у юридичну силу. Отже, він не був засудженим.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 405 хитов: 11114
вчера: 854/23332
время генерации: 0.03314208984375; SQL запросов: 11