Медиагруппа «Антенна»  

Сергій Тулуб: «Ніякі «дахи» нікому не допоможуть»

Традиційну прес-конференцію для ЗМІ у понеділок дав черкаський губернатор Сергій Тулуб. Цього разу він не лише розповів про поточні справи в області, але й представив своїх заступників — зовсім нових і «нових старих».


Розпочав прес-конференцію Сергій Тулуб із розповіді про справи нагальні. Він повідомив, що минулого тижня разом із головою Черкаської обласної ради Володимиром Гресем взяв участь у виїзному засіданні Ради регіонів, що під керівництвом Президента Віктора Януковича відбулося у Львові. Основним питанням порядку денного був аналіз інвестиційного клімату в Україні та відновлення довіри інвесторів до нашої держави.

Якщо говорити про Черкащину, то за минулий рік область отримала 220,9 мільйона американських доларів прямих інвестиційних вкладень. Це значно менше, ніж потрібно, каже Сергій Тулуб. Адже на сьогодні в області 4 600 підприємств, що вкрай потребують інвестиційних коштів. Очевидно, з метою посилити роботу у цьому напрямі в обласній державній адміністрації нещодавно було створено Головне управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва і зовнішніх зносин.

Якщо говорити про цю проблему у практичній площині вже зараз, то Сергій Тулуб сказав, що в уряді пообіцяли повернути підприємствам невідшкодований ПДВ. На думку голови Черкаської ОДА, це має стати мотивацією для інвесторів. А на Черкащині, зі слів губернатора, сума невідшкодованого ПДВ складає майже 400 мільйонів гривень.

Сергій Тулуб розповів також про те, що минулого тижня разом із делегацією посадовців Черкаської ОДА відвідав Донецьку обласну держадміністрацію. Черкащани вивчали досвід інвестиційної роботи в цьому регіоні, а також ознайомилися з Центром законодавчих ініціатив. Його спеціалісти вже не перший рік розробляють законопроекти як для конкретного регіону, тобто Донеччини, так і для всієї української економіки.

Щодо новин місцевих, то Сергій Тулуб повідомив: минулого тижня своїм розпорядженням він призупинив дію близько 30 рішень щодо відведення земельних ділянок, лісових угідь, зміни цільового їх використання тощо. Майже всі вони, каже губернатор, були підписані в період так званого безголів’я — коли попереднього голову було звільнено, а нового ще не призначено.

Сергій Тулуб зазначив, що він дав доручення призупинити надання лісових угідь у довгострокове чи тимчасове користування, поки Держкомітет лісового господарства не затвердить правила їх використання. Ті ж, хто отримав раніше землю незаконно, нестимуть відповідальність згідно із законами, — укотре погрозив голова обласної адміністрації. Ніякі «дахи» нікому не допоможуть, сказав він.

— Сьогодні у мене відбулася принципова розмова із представниками правоохоронних органів, — зазначив Сергій Тулуб. — І я хочу сказати: всі, хто порушив закон, будуть нести відповідальність. Дехто, можливо, думає, що хтось йому допоможе у Києві чи ще десь. Я запевняю: ніхто нікому не допоможе!

Голова адміністрації сказав, що на сьогодні порушено вже 13 кримінальних справ за фактами розкрадання коштів «Золотої підкови Черкащини». Він також висловив обурення побаченим у Черкаській міській дитячій лікарні — умовами, в яких лікуються діти, і в яких їм готують їжу.

— Я вам хочу сказати: те, що я побачив у харчоблоці, мене глибоко вразило! Погано, що начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Кувіти не було зі мною... Я подумав, що це якийсь післявоєнний заклад, — сказав Сергій Тулуб. — Це ж не такі великі гроші потрібні, щоб навести там порядок. Вимити все, вичистити, пофарбувати...

Губернатор повідомив: деякі зобов’язання взяв особисто на себе, надалі ж, очевидно, він буде ініціатором виділення коштів на проведення ремонту харчоблоку міської дитячої лікарні з обласного бюджету. Для цього потрібно близько 100 тисяч гривень.

Наостанок голова адміністрації представив журналістам своїх нових заступників — Василя Корнієнка та Анатолія Чабана, які працювали з попереднім губернатором Олександром Черевком, Вадима Льошенка, який був черкаським губернатором до помаранчевої революції, та двох зовсім нових — донецьких. Першим заступником голови ОДА став Сергій Рябцев, а заступником з економіки Михайло Пузяк. Обидва вони — колеги Сергія Тулуба по роботі в «Енергоатомі». Голова адміністрації пообіцяв черкащанам плідну працю із новою командою.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 02.06.2010
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 693 хитов: 34672
вчера: 617/35201
время генерации: 0.037729024887085; SQL запросов: 11