Медиагруппа «Антенна»  
Клюев грозит Черевко увольнением

На заседании в Кабмине с руководителями регионов Украины 21 марта вице-премьер Андрей Клюев огласил "черный список" губернаторов, над которыми навис дамоклов меч отставки. Из-за долгов за газ. Губернатор Черкасщины в этом списке значится вторым. »»»

#13, 04.04.2007
Справу про фальсифікацію виборів у Черкасах передано до суду

Як повідомили у прокуратурі міста Черкаси, до суду передано кримінальну справу проти екс-голови Придніпровської територі-альної виборчої комісії, депутата міської ради від БЮТу Ірини Горовенко. Їй пред'явлене звинувачення за ч. 3 ст. 158 Кримінального кодексу.

Ця стаття передбачає відповідальність за неправомірне використання виборчих бюлетенів, підробку виборчих документів та неправильний підрахунок голосів. Порушникові загрожує по-збавлення волі терміном від 3 до 5 років без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. »»»

#13, 04.04.2007
Рейдерство в режиме гоп-стоп?

Сегодня в Черкассах мы наблюдаем уникальное в своем роде политическое рейдерство, направленное на захват власти в городе. Народный депутат от БЮТ Богдан Губский, он же держатель пакета акций ОАО "Черкассыгаз", решил перекрыть своему заклятому другу — мэру Черкасс Сергею Одаричу — кислород. То есть газ. В результате этой "газовой атаки" часть города осталась без тепла и горячей воды и, соответственно, клянет городскую власть, на чем свет стоит. Еще пару недель полной тепловой отключки — и люди сами выйдут под стены мэрии требовать отставки Одарича. »»»

Володимир МАМАЛИГА#13, 04.04.2007
А над Катеринопільщиною — суцільний морок...

Принаймні, такий висновок напрошується після ознайомлення з матеріалами, які надійшли до нашої редакції із забутого Богом і владою Катеринопільського району. Сорокову річницю свого створення він зустрічає в умовах масштабної розрухи, тотального безробіття, небувалого зубожіння населення.

І за радянських часів цей ра-йон був на Черкащині одним з найслабкіших в економічному відношенні. Більш-менш потужної промислової бази там не було, природно-кліматичні умови не давали можливості зробити рішучий ривок у сільськогосподарському виробництві. »»»

Іван СІЧОВИК#13, 04.04.2007
Упертий мовчальник Космина нарешті заговорив

Відставка Володимира Космини з посади заступника голови обласної державної адміністрації вже обросла безліччю чуток, пліток і всіляких домислів. Проте ні він сам, ні губернатор Черевко ніяких коментарів щодо цього не робили. І ось на минулому тижні Володимир Михайлович запросив місцевих журналістів на прес-конференцію, щоб розвіяти "туман" навколо свого майже дворічного віце-губернаторства. »»»

Володимир МАМАЛИГА#13, 04.04.2007
Ліс рубають, тріски летять

411 тис. 935 гривень збитку завдано державним інтересам великомасштабним вирубуванням лісу на Звенигородщині.

Прокурорською перевіркою встановлено, що службові особи Вільхівецького лісництва, зловживаючи своїм службовим становищем, потурали самовільним вирубуванням лісу.

Порушено кримінальну справу за ст. 364 ч. 2 КК України — зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. »»»

#13, 04.04.2007
Титановый король собирается купить черкасский "АЗОТ"

Компания Renova Orgsyntes, управляющая химическими активами группы "Ренова" российского предпринимателя Виктора Вексельберга, ведет переговоры о покупке украинского "Азота" (Черкассы), принадлежащего УкрСиббанку, сообщает российская газета "Коммерсант"(Ъ)

"...О том, что компания Renova Orgsyntes ведет переговоры о покупке черкасского "Азота", Ъ рассказал один из участников российского химического рынка. По его словам, на предприятии уже проведен аудит, после которого стороны достигли предварительного соглашения. Эту информацию подтвердил источник в УкрСиббанке — у него "Ренова" и собирается купить 60% акций "Азота". В Renova Orgsyntes также подтвердили интерес к "Азоту", но отказались комментировать ход переговоров. »»»

Татьяна ДРАЙ (по материалам Интернет-СМИ)#13, 04.04.2007
На Черкащині порушують права дітей-інвалідів

Прокуратура Черкаської області за участю працівників органів охорони здоров'я, соціального захисту, внутрішніх справ, СЕС перевірила додержання законодавства, спрямованого на захист прав дітей-інвалідів.

— Внаслідок послаблення контролю з боку контролюючих органів та органів виконавчої влади допущено ряд порушень прав інвалідів, »»»

#13, 04.04.2007
ПРИСТАЛЬНЫЙ ВЗГЛЯД ЧЕРЕЗ ПЕРЕВЕРНУТЫЙ И "ПРАВИЛЬНЫЙ" БИНОКЛЬ

Исключительно оригинальную художественную работу создала и представила на небольшой выставке в фойе Черкасского музыкально-драматического театра Надежда Никифорова. Утверждение об исключительной оригинальности, конечно, требует доказательств. (Так и вижу окислившиеся лица наших эстетов: что? театральная художница?? оригинально???) Однако скажем: исключительность подразумевается изначально, если мы говорим о творчески воплощенных интуициях, идеях и образах, из которых и состоит художественная мозаика мира. Насколько высок уровень художественной ценности созданного, покажет время. Оригинальность в данном случае следует из изощренного воплощения замысла. »»»

Олег СЛЕПЫНИН#13, 04.04.2007
Чи є в тебе майбутнє?

24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. В усі часи туберкульоз вважався грізною соціальною хворобою, здолати яку можна тільки спільними зусиллями держави, громадськості та Церкви.

Майбутнє України — за сьогоднішньою молоддю. Tому Благодійний фонд "АНГЕЛ" крім дієвої допомоги хворим дітям веде активну просвітницьку роботу серед школярів та студентів, розповсюджує інформаційні буклети про грізну хворобу туберкульоз серед населення Черкащини, організовує та запроваджує різноманітні тематичні масові заходи: благодійні виставки, концерти тощо. »»»

#13, 04.04.2007
Пташиний грип — загроза не абстрактна

В Україну з вирію повертаються птахи, тож існує загроза, що на пташиних крилах до області потрапить і високопатогенний вірус грипу птиці. Як відомо, заболочені території біля Чорного моря, Сиваш, Каспій та Азовське море — це дуже жваве перехрестя міграційних шляхів перелітних птахів. Саме тому цілком вірогідно, що серед 250 видів птахів, які повернуться навесні в Україну, частина виявиться носіями вірусу пташиного грипу. »»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#13, 04.04.2007
Не без наград
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#13, 04.04.2007Спорт
Наши не оплошали
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#13, 04.04.2007Спорт
Опять лидировал "Ходак"
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#13, 04.04.2007Спорт
Увы, то был не "Мавпин" день...
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#13, 04.04.2007Спорт
Аби порадувати улюбленого зятя, заповзятлива теща відрізала уманський газопровід
»»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#13, 04.04.2007Пригоди
За порнуху в Черкасах штрафують
»»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#13, 04.04.2007Пригоди
Чергова ДТП з вини водія маршрутки
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#13, 04.04.2007Пригоди
Кожного дня на дорогах України гине одна дитина...
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#13, 04.04.2007Пригоди
Програма передач телеканалу «Антена-Плюс»
»»»

#13, 04.04.2007
Такжe читайте в номере: :::: НИКОЛАЙ БАСКОВ ПЕРЕЕДЕТ ЖИТЬ В КИЕВ? // ВЫ ЛЮБИТЕ КОКА-КОЛУ? ТОГДА ВАМ СЛЕДУЕТ ЗНАТЬ, ИЗ ЧЕГО ЕЕ ДЕЛАЮТ // ВИЛЛА НА ГАВАЯХ ДЛЯ БЕДНЫХ - ВСЕГО ЗА 150 «УБИТЫХ ЕНОТОВ» // ПРИНИМАТЬ ПОЛИВИТАМИНЫ НУЖНО ПРАВИЛЬНО. КАК ИМЕННО - ЧИТАЙТЕ В РУБРИКЕ «ЖИВИ С «АНТЕННОЙ» // ЧЕРНОБІЛЬ ГОТОВИТ УКРАИНЕ СТРАШНЫЙ СЮРПРИЗ // МОЖНО ЛИ ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ, ПОЛУЧАЯ ЗАРПЛАТУ «В КОНВЕРТЕ»? // МНОГИЕ ЗНАМЕНИТОСТИ УМЕРЛИ СОВСЕМ НЕ ТАК, КАК РАССКАЗЫВАЮТ ЛЕГЕНДЫ. НАПРИМЕР, УЧЕНЫЕ СЧИТАЮТ, ЧТО НАПОЛЕОН УМЕР ЖЕНЩИНОЙ. ДРУГИЕ СЕНСАЦИОННЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ МЕДИКОВ - В РУБРИКЕ «ЛЮБИ С «АНТЕННОЙ» // КАК УЛУЧШИТЬ «ПОГОДУ В ДОМЕ» С ПОМОЩБЮ КОМНАТНЫХ РАСТЕНИЙ // »»»

#13, 04.04.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№13, 04.04.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 307 хитов: 2960
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.41860890388489; SQL запросов: 12