Медиагруппа «Антенна»  
Чиї інтереси лобіюють у черкаській міліції?

Днями до редакції завітав наш давній читач — людина поважного віку, колишній військовий, нині пенсіонер, і повідав ось таку, як на наш погляд, далеку від здорового глузду, історію.

Наводимо його розповідь у дещо скороченому варіанті. »»»

Ігор КУЗЬМУК#11, 19.03.2003
Весна у поле кличе

Хоч як опирається нинішня затяжна зима, весну їй не здолати, бо й хлібороби вже відчувають прадавній поклик матінки-землі, нашої одвічної годувальниці.

Примхлива погода без міри позбиткувалася над осіннім засівом, вкривши його на кілька місяців міцним льодовим панцером. За попередніми підрахунками, із 240 тис. га озимини потрібно буде пересівати 100 тис. га і 24 тис. га насівати. Додамо, що восени через брак коштів у господарств не було засіяно майже 80 тис. га озимого клину. Чи не найбільше постраждали посіви озимої пшениці — головної продовольчої культури; вимерз майже увесь засів ячменю та ріпаку. »»»

Іван СІЧОВИК#11, 19.03.2003
СКАЗКИ О ВОЙНЕ

Что бы, по-вашему, случилось, если бы населению Украины сегодня или завтра роздали бы 7 миллионов автоматов Калашникова? Ну, очевидно, то, что не случилось зимой 2001-го года, произошло бы в течение недели. А что вы думаете? Если рейтинг власти устойчиво хромает, а весьма значительная часть общества называет власть не иначе, как "злочинним режимом", то для того, чтоб в стране произошел переворот, не хватает всего лишь двух вещей - революционной идеи и наличия у населения автоматов Калашникова... С революционной идеей понятно - "Кучму геть" на первый раз пройдет, а вот с автоматами... »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#11, 19.03.2003
Иллюзия выборов.
Будут ли Черкассы с мэром?

Наш уже далеко не уютный и давно не тихий город Черкассы, сотрясаясь от разборок властных "вельмож" и накапливая груз социальных проблем и финансовых долгов, на протяжении года свыкся жить вне закона. »»»

Володимир МАМАЛИГА#11, 19.03.2003
Анатолий Джоболда:
«Мы не позволим запустить черную кошку между областной и городской властями»

Во вторник, 25 марта, нынешние "отцы" города Черкассы провели пресс-конференцию. Секретарь горсовета Анатолий Джоболда и первый заместитель мэра (!) Владимир Космина продемонстрировали согласие между двумя ветвями власти и единство подходов к местному самоуправлению и насущным проблемам горожан. Руководители города во вступительном слове изложили свою программу-минимум, перечислив ворох городских проблем, требующих неотложного решения. Программа-максимум позднее прояснилось из их ответов на вопросы журналистов. »»»

Володимир МАМАЛИГА#11, 19.03.2003
Владимир Олейник:
«У Президента кризис жанра»

Не успел губернатор Черкасщины воззвать к народному мнению в связи с инициированной Президентом Украины политреформой, как тут же откликнулись региональные организации партий "Батьківщина", "Собор", КПУ, СПУ. И, похоже, даже раньше, чем некоторые бюджетные организации, педагогические коллективы и разного рода союзы, уже лет пятьдесят правильно оценивающие ситуацию, а теперь в унисон с Президентом голосящие о необходимости конституционных изменений. У оппозиции позиция иная, о чем представители вышеперечисленных партий заявили на состоявшейся 24 марта пресс-конференции. »»»

#11, 19.03.2003
Від медицини до політики — один крок?

Третя міська лікарня, начитавшись і наслухавшись негативної інформації про себе, про багатьох таємничих лікарів, які нібито оббирають безневинних громадян і вимагають хабарі, ще не почавши працювати, вирішила зранку 19 березня провести прес-конференцію і спростувати плітки і чутки, які зі всіх щілин лізуть у вуха і очі мешканців міста. »»»

Олена Чернявська#11, 19.03.2003
Губернатор пустив журналістів у Інтернет

Віднині усі черкаські журналісти мають змогу безкоштовно працювати у мережі Інтернет у новому прес-центрі облдержадміністрації, повідомив у четвер, 20 березня, на брифінгу губернатор Вадим Льошенко. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#11, 19.03.2003
В Черкасах влада заборонить навіть палити?

Із 20 березня 2003 року черкащанам забороняється курити у громадських місцях. Таке рішення прийняла черкаська міськрада цього дня. Заборона паління є одним із пунктів “Правил утримання території м.Черкаси” — документу, що регламентує поведінку звичайних громадян та юридичних осіб у місті. »»»

#11, 19.03.2003
Врятуйте її очі, очі-оченята...

Час. Ось про що ми найбільше жалкуємо, коли у родину приходить біда. Вартість втрачених хвилин, годин і днів згодом зростає у стократ й подекуди ставить перед болісним вибором. 8-річна черкащанка Настя Кузнєцова 17 травня минулого року сильно пошкодила око. Фахівці говорять, що, можливо, якби дівчинці вчасно були зроблені усі необхідні операції, зір пошкодженого ока можна було б зберегти, адже Настя тоді бачила ураженим оком кольори і обриси довколишніх предметів. Але такі операції надзвичайно складні, дороговартісні.

Нині йдеться тільки про можливість зберегти дівчинці її власне око, не ушкодивши інше. Такі операції беруться робити лише три українських фахівці із мікрохірургії ока. Альтернатива — Росія чи Німеччина. Інакше протез, штучне око... »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#11, 19.03.2003
Квадратні метри милосердя

У чому виміряти милосердя і співчуття? У справах? Про їх щирість знатиме мало хто, інші сприймуть це як щось показне, як хвастощі.

А у нашому місті, виявляється, винайшли новий спосіб виміряти милосердя — у квадратних метрах. 490 м2 — спірна територія у конфлікті межи двома благодійними організаціями, що опікуються знедоленими у одній будівлі колишнього дитсадку. Одна з них - громадське об'єднання "Єдність" — будівлю дістала у безкоштовне користування. Нині закінчився термін дії угоди. Інша — місія церкви п'ятидесятників "Світло спасіння" — орендує приміщення і хоче розширитись. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#11, 19.03.2003
Пожежники усіх перемогли

Кубок "Динамо", або, як його вже встигли назвати, кубок пожежних, розігрується з 1998 року, і за цей час він п’ять разів відправлявся на зберігання в Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. »»»

#11, 19.03.2003
Хабарі є хабарами, коли їх помічають

Про те, що хабарництво цвіте у нас буйним цвітом, знають усі. Але мало відомо про те, кого ж притягають до кримінальної відповідальності за злочинні дії і вимагання грошей у безневинних громадян. Отже, потрібно явити на очі цих героїв. »»»

Олена Чернявська#11, 19.03.2003
Уманські католики ніяк не відвоюють свій храм

Так склалось історично, що в Умані з перемінним успіхом співіснують українська, єврейська і польська громади. Конфліктні ситуації і досі виникають здебільшого на релігійному грунті, хоча у минулому лишилися сакраментальні питання про те, як хреститися і чи хреститися взагалі. Джерелом конфліктів нині є міська влада, яка вибирає, кому віддати свою прихильність, із суто меркантильних міркувань. »»»

Єгор Гончар#11, 19.03.2003
Світлофорний парадокс

Минулого четверга черкаських водіїв чекав “сюрприз”: у місті знову, як і влітку, вимкнулись світлофори. Не всі, щоправда. Як запевняє начальник міського житлово-комунального комітету Василь Старіков, із 45 світлофорів усе ж працювало 9. »»»

#11, 19.03.2003
Новинки книжкової полиці

У черкаському видавництві “Відлуння-Плюс” днями вийшла з друку книга Григорія Саська “Хто ми? Куди йдемо? (Роздуми у болісному пошуку істини)”. »»»

#11, 19.03.2003
Дацзыбао о посте

Раз уж появилась такая традиция — приурочивать всю эту писанину к какой-нибудь дате или случившемуся событию, то и теперь прервем молчание, хоть пару слов скажем, поговорим. А об чем говорить-то, скажете вы. Что такого случилось? Да ничего. Янки завязли в Ираке, но это их problems and troubles.

А у нас длится пост. Великий пост. »»»

Богдан Заболотный#11, 19.03.2003
Тело человека, словно резиновая кукла, лежало на обочине трассы…
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#11, 19.03.2003Пригоди
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№11, 19.03.2003


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 242 хитов: 4508
вчера: 723/26554
время генерации: 0.47749090194702; SQL запросов: 12