.com.ua
#31 06.08.2008

У непроглядній пітьмі

Сім будинків по вулиці Смілянська в районі 8-ї школи відключили від електропостачання майже на тиждень.

У зв’язку з модернізацією повітряних ліній електромережі Черкаський міський РЕМ позбавив цілий район одного з основних благ цивілізації — електрики. Мешканці будинків, що лишилися без світла, скаржаться, що їх навіть завчасно не попередили про ремонтні роботи. Оголошення від РЕМу висіло тільки на одному з під’їздів.

Тепер люди не знають, що їм робити з харчами, які в таку спеку без холодильника швидко псуються, і без інших звичних речей — вентиляторів, телевізорів тощо. Людей похилого віку, що мешкають у цьому районі, особливо турбує питання, як обійтися без радіотелефону, коли, не доведи Господи, знадобиться викликати «швидку», або потемки відшукати ліки, якщо комусь вночі стане погано.

За повідомленням РЕМу, ремонтні роботи триватимуть шість днів. Та люди з власного гіркого досвіду знають, як у нас зазвичай виконуються обіцянки, тому не ймуть їм віри. І в них є на те вагомі причини.

У намаганні отримати хоч якийсь коментар з приводу того, чи можливо знайти альтернативу й усунути нехай тимчасові, але все ж суттєві незручності, журналісти «Антени» зателефонували за номерами Черкаського міського РЕМу, вказаними в оголошенні. Два з них виявилися недійсними, а по одному відповів якийсь добродій, котрий лише відверто нагрубіянив представникам мас-медіа, абсолютно нічого не пояснивши, мовляв, в оголошенні усе й так зрозуміло написано. Можна уявити, як ці електрики спілкуються зі старенькими бабусями, які також хочуть з’ясувати ситуацію.

Отож, бідолашним мешканцям знеструмленого району залишається лише набратися терпіння і сподіватися, що ремонт закінчиться в зумовлені строки, а стареньким хворим пенсіонерам покладати надію на Бога і молитися, щоб здоров’я в цей час не підвело.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.0039911270141602; SQL запросов: 5