.com.ua
#38 25.09.2002

Для чого «вождi» зустрiчалися з ветеранами?

Учора у палаці «Дружба народів» з ветеранським активом зустрілися голова обласної державної адміністрації В.Лук’янець, голова обласної ради Г.Капралов і черкаський міський голова А.Волошин. Високих посадовців супроводжували начальники обласних і міських управлінь та відділів, що відають питаннями соціального захисту, охорони здоров’я, комунального, транспортного обслуговування тощо.

Триголова президія взяла на себе роль арбітра, а на поталу двом сотням ветеранів кинула чиновників нижчих рангів. Найбільше на горіхи дісталося першому заступникові начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколі Клімову, який не встигав відбиватися від гострих запитань літніх людей, позбавлених можливості отримувати належну медичну допомогу.

Пани Лук’янець і Волошин щедро сипали обіцянками невідкладно вирішити усі ветеранські проблеми, доповнювали і коментували виступи своїх підлеглих, а пан Капралов вперто відмовчувався. На репліку одного з учасників зустрічі стосовно того, що при «червоних» жилося ліпше, ніж при «жовто-блакитних», губернатор зреагував дуже нервово, попросивши не зводити все до політикантства. Так, наче геноцид, який правлячий режим розв’язав проти власного народу, явище не політичне, а щось подібне до спортивних змагань. От тільки чим пояснити, що населення України за правління Л.Кучми скоротилося на кілька мільйонів? А ще ж майже 5 млн. наших співвітчизників змушені шукати кращої долі у чужих краях...

Чомусь на таке поважне зібрання «забули» запросити голів районних рад у м.Черкаси В. Івашкевич і Г.Саська. Очевидно, щоб не дратувати вразливого мера, для якого районні ради та їхні голови — ніби червона ганчірка для бика. Але ж саме у райвиконкоми та у ради самоорганізації населення люди, у тому числі і ветерани, зі своїми проблемами звертаються у першу чергу.

Ніяк не випадковою є і дата проведення цієї зустрічі. Швидше за все, відповідна вказівка була спущена з Києва і мала цілком практичну мету — збити напругу протестних акцій, головною рушійною силою яких і є знедолені ветерани.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.021732091903687; SQL запросов: 5