.com.ua
Костянтин ПРОЦЕНКО#24 20.06.2007

Життєдайна й убивча

Лише за один день, минулої неділі, на водах Черкащини загинули четверо людей.

Вранці 10 червня в обласному центрі, на першому причалі, під час купання в Дніпрі втонув 60-річний черкасець, що мешкав по вулиці Гайдара.

Близько другої дня у селі Шушнівка Лисянського району, купаючись у місцевому ставку, загинув 36-річний чоловік. В обох випадках тіла підняли на поверхню місцеві жителі.

О четвертій пополудні у селі Хрещатик Черкаського району під час купання в річці Рось втонув 54-річний відпочивальник із Черкас. Тіло підняли на поверхню водолази Черкаської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби.

О пів на десяту вечора у селі Посухівка Уманського району під час купання в місцевому ставку втонув 32-річний різноробочий ТОВ "Укрзерноімпекс". Тіло чоловіка підняли на поверхню односельці.

Випадок, що стався в обласному центрі по вул. Героїв Дніпра в районі кафе "Марина", на щастя, не скінчився трагедією.

Прибулі за викликом рятувальники застали "потопельника" живим. Виявилося, що 17-річний учень 11-го класу однієї з черкаських шкіл, купаючись у Дніпрі, потрапив на глибину і почав тонути. Рятувати хлопця довелося рідному батькові та відпочивальникам, вони витягли його з води і надали першу допомогу. Карета "швидкої допомоги" відвезла юнака до лікарні. Зараз він знаходиться в реанімаційному відділенні, медики оцінюють стан його здоров'я як середньо важкий.

Усього з початку року на Черкащині внаслідок необачних дій на воді загинули 49 людей, 4 з них діти, 8 пощастило врятувати.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.052932024002075; SQL запросов: 5