.com.ua
#19 17.05.2006

Прокуратура дбає про довкілля

За 3 місяці нинішнього року органи прокуратури області порушили 16 кримінальних справ у галузі охорони довкілля, з яких 2 направлені до суду. За прокурорського втручання відшкодовано 941 тис. гривень, задоволено 39 протестів. До дисциплінарної та адміністративної відповідальності притягнуто 269 посадових осіб.

Зокрема, порушено кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень посадовцями Жаботинської сільської ради Кам’янського району. За словами начальника відділу прокуратури області Геннадія Шумка, вони без спеціального дозволу санкціонували вирубку дерев поблизу урочища «Клин» недалеко від села Сокирно. Внаслідок неправомочних дій працівників сільської ради державі було завдано шкоди на суму майже 14 тис. гривень. Триває досудове слідство.

Як повідомила редакції прес-секретар прокурора Черкаської області Сніжана Лисенко, ще одну кримінальну справу у березні нинішнього року порушив Черкаський міжрайонний природоохоронний прокурор. Лісник комунального підприємства «Райліс» організував незаконну вирубку дерев в урочищі «Луг» поблизу села Лозівок в адміністративних межах Будищанської сільської ради Черкаського району. В результаті були звалені і продані за готівку директору приватного підприємства «Ритм–К» 90 осик. Лісник звинувачується за ст. 365 ч.3 ККУ — перевищення влади та службових повноважень.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.045186996459961; SQL запросов: 5