.com.ua
Иван ГАЙДАМАКА#18 10.05.2006

Батько забив до полусмерті своє дитинча

25-річний мешканець смт Лисянка Черкаського району жорстоко побив свого двохмісячного сина.

Як розповів заступник прокурора області Віктор Миколенко, 7 квітня, добряче випивши, чоловік влаштував удома дебош. 22-річна дружина й теща, у котрої мешкала молода сім’я, змушені були втекти з будинку. Двохмісячне немовля, що залишилося наодинці з п’яним батьком, почало плакати. Як пізніше пояснював підозрюваний, він намагався угамувати малого, а коли поведінка дитини його «занепокоїла», від сусіда викликав «швидку допомогу». Слідство має встановити, як саме «заспокоював» батько немовля, проте фельдшер «швидкої» стверджує, що обличчя та губи дитини були синіми, зі слідами крові.

Близько другої години ночі 8 квітня немовля привезли до Лисянської районної лікарні з тяжкою черепно-мозковою травмою. На допомогу лисянським лікарям прибула виїзна консультативна бригада з обласної лікарні. 10 квітня дитину у важкому стані було перевезено до обласної лікарні. У дитини виявили важкий забій і набряк головного мозку, крововилив у лобно-скроневу ділянку.

Як повідомила редакції прес-секретар прокурора Черкаської області Сніжана Лисенко, відносно батька дитини порушено кримінальну справу за ст. 121, ч. 1 — заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Триває слідство.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.050374984741211; SQL запросов: 5