.com.ua
01.05.2014

Вибори в Черкасах під загрозою зриву (ДОКУМЕНТ)

Міська виборча комісія 29 квітня винесла постанову за №40, якою встановила факт грубого порушення виборчого та бюджетного законодавства України, бездіяльності та зловживання своїми повноваженнями посадовими особами місцевого самоврядування та звернулася до правоохоронних органів, прокуратури та СБУ для реагування та вжиття заходів. Крім того, відповідне звернення направлене до голови ВР, кабміну та ЦВК.

Причиною винесення постанови стало невідкриття реєстраційного рахунку виборчої комісії та намагання, на думку міськвиборчкому, приховати цей факт та довести до виборців неправдиву інформацію.

Виборчком вважає наявність факту грубого порушення Конституції України, Закону України про місцеві вибори, низки постанов Кабінету Міністрів України та ЦВК,свідомо допущені посадовими особами Держказначейства в м.Черкаси, Департаменту організаційного забезпечення та Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради.

Крім того, виборча комісія прийшла до висновку, що за цих умов проведення виборів в м. Черкаси стає неможливим, порушуються конституційні права громадян, що провокує їх на масові акції протесту. Повний текст документу на трьох сторінках ми надаємо у вигляді фотокопій.

Реакція ЦВК та правоохоронців, наразі поки невідома. Але з огляду на серйозність звинувачення та наявність ознак кримінальних злочинів, про які йдеться в низці статей Кримінального Кодексу України, можна прогнозувати відкриття кримінального впровадження відносно ряду посадовців органів місцевого самоврядування в Черкасах.
.© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.0069270133972168; SQL запросов: 5