.com.ua
30.04.2014

В Черкасах міліція затримала кількох підозрюваних в скоєнні тяжкого злочину (ВІДЕО)

Кореспондент "Антени" став свідком затримання міліцією чотирьох місцевих жителів на вулиці Громова в Черкасах близько 18-00 у вівторок, 29 квітня 2014 року.

За неофіційними даними, міліція підозрює їх в скоєнні тяжкого злочину.

При обшуку було вилучено військове спорядження та символіка Партії регіонів. Затримані доставлені в Придніпровський РВВС.

Одночасно, від джерела в УМВС редакції стало відомо, що у 2006 році у парку 1 травня було знайдено труп слідчого приднірпровського РВВС Мовчана. Довгий час злочин не могли розкрити. Але у 2011 році під час обшуку у братів Вік.....их (у старшого брата), які мешкають поряд з Першотравневим парком, саме там, де відбулося затримання, було знайдено годинник вбитого. У 2011 році стаття звинувачення про нанесення тяжких тілесних пошкоджень, які потягли за собою смерть, була замінена на вбивство. Тому це ця тривожна парочка ще досі мали б находитися в тюрмі. Невідомо, за які заслуги перед країною, чи може Партією регіонів, означені особи залишалися на волі, але свідки затримання стверджують, що у в їхньому авто було знайдено символіку ПР, кілька берців армійського зразка та бойові ножі. Офіційної інформації від МВС поки не надходило. За даними редакції, перевіряється причетність затриманах до скоєння інших тяжких злочинів.

Між іншим, керівник обласної міліції Владислав Пустовар, на запитання журналіста "Антени", заперечив, що при затримані була вилучина партійна символіка та фігурани справи мають причетність до терористів чи сепаратистів. Очільник МВС зазначив, що ведеться слідство, а безпосередньою причиною затримання стала підозра в скоєні тяжкого злочину.
© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.012204170227051; SQL запросов: 5