.com.ua
20.06.2013

Черкаська міськрада просить Президента звільнити Бродського

Сесія Черкаської міськради 36 голосами "за" підтримала звернення до Президента України, прем'єр-міністра та голови Верховної Ради України з вимогою звільнити Михайла Бродського.

Зокрема, в зверненні йдеться:

"Шановні Вікторе Федоровичу, Миколо Яновичу та Володимире Васильовичу!

15 червня 2013 року у відкритій групі «Черкаси» соціальної мережі Фейсбук голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Бродський М.Ю., коментуючи повідомлення депутата кількох скликань Черкаської міської ради Мамалиги Володимира Володимировича, вчинив брутальну лайку та погрози, що свідчить про його неетичну поведінку як високопосадовця, призначеного на свою посаду Вашими розпорядчими документами.

Вважаємо таку поведінку Бродського неприпустимою, оскільки вона ображає не тільки депутата міськради, обраного територіальною громадою і який користується повагою у суспільстві, а й підриває авторитет вищої ланки виконавчої влади в Україні.

Своїми діями Бродський М.Ю. порушив як Конституцію України, так і Закон України «Про державну службу», а саме ст. 5, Розділу І, яка регламентує Етику поведінки державного службовця. Зокрема, державний службовець повинен:

шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування;

не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.

Крім того, демонстративно та публічно продемонструвавши неповагу до громадянина України, Бродський М.Ю. порушив ст.17 Розділу ІV Закону України «Про державну службу», а саме Присягу державних службовців.

Просимо Вас розглянути питання про доцільність перебування такого «керівника» високого рангу на займаній посаді."
В ТЕМУ:

«Говномєтаніє» Бродського як апофегоз політичної дискусії?
Бродський назвав депутата Черкаської міськради п....ром та погрожував натягти його око на дупу
© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.016263008117676; SQL запросов: 5