.com.ua
17.06.2013

Бродський назвав депутата Черкаської міськради п....ром та погрожував натягти його око на дупу

Голова Держкомпідприємництва України Михайло Бродський назвав депутата Черкаської міськради «п.....м», та погрожував натягти його око на «ж....» .

Український держслужбовець високого рангу таким чином прокоментував в фейсбуці думку депутата Черкаської міськради Володимира Мамалиги стосовно викривлення інформації про останню сесію міськради в новинах місцевої ТРК «Вікка».

Депутат висловив думку, що «Не телекомпанія - а барабан Одарича. Абсолютно тенденційний, непрофесійний та совковий матеріал. Мета одна: донести, нібито за Одарича було краще. А поки що забувають показувати правду, наприклад мій запит з приводу багатодітних родин або "білу гарячку" Більди з приводу його переслідувань Радуцьким. Слідкуючи далі за моніною телекомпанією, дізнаємося, що з приходом Одарича черкащани дізналися про туалетний папір, вперше помилися гарячою водою, почули музику, вдягли вишиванку, стали викидати сміття у контейнери та припинили сцяти повз унітаз».

Напевне саме це і обурило Михайла Бродського, який як відомо, є патроном нещодавно звільненого черкаського міського голови.

Далі діалог розвинувся наступним чином:

Михайло Бродський: пи--р. глаз будет на ж....

Володимир Мамалига: Це ти про свої перспективи в Уряді?

Михайло Бродський: беги быстро и по кругу - сам себя и в....

Володимир Мамалига: С твоїм досвідом - і досі не мужик?

Прінт-скрін сторінки в фейсбуці

Це вже не перше демонстративне хамство чиновника, який давно заслугував прізвисько «говномет». Минулого тижня, группа черкаських журналістів, здебільш з ЗМІ, що симпатизують Одаричу, обурилася тим, що інший депутат Черкаської міськради Валерій Воротник порекомендував журналістці ТРК «Вікка» звернутися до ліги сексуальних реформ. Цього разу, як і в багатьох інших випадках, тиша...

Володимир Мамалига, запевнив нашого кореспондента, що має тверді наміри поцікавитися у Азарова або Януковича тим, на скільки припустимі в лексиконі держслужбовців вислови, подібні звичайній лексиці Михайла Бродського.


Максим ПРОДАН, для "Антени"

© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.0070440769195557; SQL запросов: 5