.com.ua
#42 21.10.2010

Сергій Тулуб відвідав Білозір’я з подарунками

16 жовтня Сергій Тулуб побував у селі Білозір’я Черкаського району. Зокрема, під час поїздки він відвідав дошкільний навчальний заклад «Червона Шапочка», де ознайомився з умовами перебування дітей, поспілкувався із вихователями та зустрівся з громадою села.

Серед проблем, у вирішенні яких мешканці села просять допомоги в очільника області, — ремонт басейну та завершення будівництва сільського стадіону. Турбує жителів Білозір’я і стан дільничної лікарні, яка потребує поточного ремонту, та освітлення вулиць.

Сергій Тулуб, оглянувши будівельний майданчик, пообіцяв допомогти завершити спорудження спортивного комплексу та ремонт басейну у дитячому садочку, залучивши до цього, окрім бюджетних коштів, кошти місцевих інвесторів.

— Стадіон у селі Білозір’я має стати взірцем для всіх сіл Черкаського району. Окрім реконструкції стадіону, заплановано будівництво сучасного спортивного комплексу із волейбольними, баскетбольними майданчиками та тренажерними залами для гравців, — зазначив керівник області.

Жителі села подякували Сергію Тулубу за увагу, яку він приділяє розвитку Черкаського району, за його небайдужість до вирішення проблем життя кожного жителя області та подарували ікону, яку він вирішив передати дошкільному навчальному закладу, щоб вона оберігала юних білозірців. Також керівник області подарував дільничній лікарні електрокардіограф та сучасний пульсометр, а дитячому садочку — телевізор.

— Переконаний, що подібні зустрічі, де кожен може висловитись про наболіле, лише сприятимуть нашій співпраці задля розвитку нашого району, — зазначив керівник області.

Прес-служба облдержадміністрації

© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.045616149902344; SQL запросов: 5