.com.ua
#24 23.06.2010

Російські правоохоронці впіймали корсунську аферистку, оголошену в розшук понад десять років тому

Компетентними органами Російської Федерації затримано 42-річну громадянку К., яка з 1999 року перебувала у міждержавному розшуку за вчинення злочинів, передбачених ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.1 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України.

У 1999 році прокуратурою Корсунь-Шевченківського району стосовно вказаної особи порушено кримінальну справу за фактом розкрадання колективного майна в особливо великих розмірах працівниками магазину одного із заводів району.

У березні того ж року прокуратурою району порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та посадового підроблення стосовно завідувачки магазину гр. К.

«Слідством встановлено, що гр. К., працюючи завідуючою магазином, являючись посадовою та матеріально-відповідальною особою за період часу з квітня 1997 по січень 1998 років систематично займалася розкраданням колективного майна шляхом привласнення довірених їй матеріальних цінностей, зловживаючи своїм службовим становищем та за попередньою змовою з продавцем вказаного магазину, завдаючи своїми діями збитків на суму більше 5,5 тис. грн. Клопотання про екстрадицію гр. К. Генеральною прокуратурою Російської Федерації задоволено, і вказана особа видана правоохоронним органам Черкаської області для притягнення до кримінальної відповідальності. Наразі досудове слідство по справі завершено і справу направлено до суду для розгляду по суті», — зазначає старший помічник прокурора області Сергій Ахмедов.

Правоохоронні органи України, органи прокуратури, зокрема, беруть активну участь у міжнародних договорах щодо правової допомоги у кримінальних справах. Прокуратура Черкаської області також бере активну участь у міжнародному співробітництві та вживає вичерпних заходів щодо дотримання вимог міжнародно-правових договорів. Про це редакції «Антени» повідомила прес-секретар прокурора Черкаської області О.Лактіонова.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.023457050323486; SQL запросов: 5