.com.ua
#24 23.06.2010

В Умані потонули випускники

19 червня вдень четверо юнаків, випускників ЗОШ №5 після написання тестів вирішили відпочити біля води. Для відпочинку хлопці вибрали затоплений старий гранітний кар’єр, відомий серед населення як «Карпівський».

На жаль, не всі хлопці однаково добре вміли плавати. Тому 16-річний юнак, який не був упевнений у власних силах, але мав сильне бажання освіжитися, попросив підстрахувати його свого більш досвідченого старшого товариша.

Поки він плавав, його приятель, уважно спостерігаючи за ним, перебував неподалік. Проте цей заплив став фатальним для обох хлопців. Потрапивши до зони холодної води, що піднялася від донних джерел на дні кар’єру, перелякавшись і запанікувавши, почав тонути хлопець, який погано плавав.

Йому на допомогу одразу кинувся його товариш, проте, добре плаваючи, але не маючи навичок порятунку на воді, він не зумів правильно підплисти до потопаючого. Той намертво обхопив рятувальника, і тонути почали вже обоє хлопців. Двоє інших хлопців із цієї компанії були настільки вражені стрімкістю розвитку трагічної події, що впали у паніку і не наважилися пірнати.

Тіла хлопців були знайдені близько 19 години того ж дня працівниками Черкаської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби й підняті з 18-метрової глибини на поверхню.

© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.029546976089478; SQL запросов: 5