.com.ua
Валентин ЧЕРНЯВСЬКИЙ#2 20.01.2010

«Швидка допомога» скоро припинить виїжджати на виклики

Незважаючи на проблеми із Держказначейством, яке припинило сплачувати рахунки виконавчого комітету, автомобілі швидкої допомоги все ж мають певний запас пального, аби поки що виїжджати за викликами. Коли ж бензобаки карет швидкої допомоги спорожніють?


Нині безперебійно цілодобово працює 19 карет швидкої допомоги. Як зауважив головний лікар станції швидкої допомоги Владислав Свириденко, медики трішки запаслись, тому до середини лютого пального у них достатньо. Та вже зовсім скоро, якщо ситуація з проплатами Держказначейства не зміниться, пальне скінчиться.

Набагато складніша ситуація із запасними частинами для автівок. Лікар скаржиться на жахливий стан доріг, які сприяють тому, що у будь-який момент карети швидкої допомоги можуть зламатися, а ремонтувати їх буде нічим.

— Ми зараз у такій ситуації, що коли буде якась серйозна поламка в одного з автомобілів, нам просто не буде за що його відремонтувати, він просто стане у нас в гаражі, — б’є на сполох Владислав Свириденко.

Якщо карети швидкої допомоги ще близько місяця матимуть пальне у бензобаках, то комунальне підприємство «Медтранс», яке легковими автомобілями обслуговує поліклініки та лікарні, вже зупинило свою роботу.

— Я спілкувався з директором КП «Медтранс». У них пальне вже закінчилось, тому сьогодні (19 січня. — Ред.) вони не вийшли на роботу. Вже реально склалася така ситуація, що всі поліклініки, всі лікарні міста залишилися без автотранспорту, — каже лікар.

Аби якось допомогти цим медичним установам, було вирішено виділити 2 автомобілі швидкої на їхні потреби. Та це аж ніяк не вирішить проблемну ситуацію, говорить Владислав Свириденко. І медики змушені якось викручуватися, бо не можуть залишити місто без медичної допомоги.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.026787996292114; SQL запросов: 5