.com.ua
“Антена“#21 03.06.2009

Черкаські чиновники не знають Правил дорожнього руху

З 1 червня на перехресті вул. Гагаріна та Сержанта Смирнова головною мала б вважатися вул. Гагаріна. Про зміну основного напряму ще 26-го травня було повідомлено на офіційному Інтернет-сайті міської ради. Проте наші журналісти, які побували на перехресті, не побачили там жодних змін.

Та зміна все ж буде, але згодом, буквально через кілька днів. Про це повідомив начальник управління вуличної інфраструктури міськвиконкому Олексій Леонов. На наше запитання, чому ж і досі немає жодних попереджувальних табличок, як це передбачено Правилами дорожнього руху, пан Олексій відповів коротко й зрозуміло: «Краще читайте правила».

Спеціально для начальника вуличної інфраструктури міськвиконкому журналісти «Антени» ще раз прочитали Правила дорожнього руху. Там чорним по білому написано: «Попереджувальний знак 7.20 вказує дату, з якої набувають чинності вимоги дорожнього знака. Табличка встановлюється за 14 днів до початку дії знака і знімається через місяць після того, як почав діяти знак».

Проте вже озброєні знаннями журналісти як і раніш не в змозі зрозуміти такої недбалості деяких посадовців, бездіяльність яких може призвести до трагедії.


© Медиагруппа «Антенна», 2009
время генерации: 0.043988943099976; SQL запросов: 5