Медиагруппа «Антенна»  

В Лугандоні вважають наше сало наркотиком!

Колишній так званий “комендант” Ровеньок Луганської області Павло Резніков зарахував українське сало та м’ясо до наркотичних та психотропних речовин.

Резніков, який займається охороною кордонів самопроголошеної “республіки”, в інтерв’ю місцевим ЗМІ зазначив, що ввезення м’яса та сало з України повністю заборонене. На відео він говорить про заборону ввезення на окупований Донбас "контрабанди вантажів, зброї, боєприпасів, наркотичних і психотропних речовин".

“Забороняються до провезення на територію республіки наркотичні та психотропні речовини, в тому числі і м'ясні продукти сало з України”, - заявив Рєзніков.

Для загалбного уявлення, повідомляємо, що співробітники міліції у Словянську встановили злочинне угрупування, що діяло на території Слов'янського району в період окупації терористами, яке виростило і зібрало багатий урожай конопель з метою збуту. Вилучену партію маріхуани оцінюють у 225 тисяч гривень.


Джерело: Канал-24, за інформацією Informator.lg.ua
ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 90 хитов: 7533
вчера: 212/12313
время генерации: 0.058073997497559; SQL запросов: 15