Медиагруппа «Антенна»  
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР
№4, 2012

ПОГОДА


КУРС ВАЛЮТ

Средний курс долара Средний курс евро
 
Володимир Мамалига: Чому "ударівець" Юрій Ткаченко не бажає розпускати Черкаську обласну раду?

Юрій Ткаченко підписав подання про призначення виборів Черкаської міської ради та міського голови, з сором’язливістю справжнього і майже вільного демократи забувши про Черкаську обласну раду. Чого? »»»

Олександр Радуцький: Злити в унітаз місто Черкаси Одаричу не вдалося

Нарешті в Україні почали працювати закони на користь людей. 31 березня ми отримали першу допомогу та разом із представниками «Черкасиводоканалу» відстояли честь цього комунального підприємства. »»»

Денис Колесник: Придя к власти в городе, Одарич сделал из Черкасс рентабельное предприятие по обогащению себя любимого и членов своей семьи.

Просидев тихо в подполье весь Евромайдан и периодически подпевая в унисон с Януковичем, этот политический ублюдок, как не тонущий кусок говна, всплывает перед очередными местными выборами. »»»

Черкаські «батьківщинівці» стануть героями програми про Майдан

Ідею відзняти оригінальну програму про Майдан, піднятий духом Шевченка, і про самого Шевченка, 200-річчя народження якого збіглося у часі з найважливішими за останні десятиліття для України подіями, ініціювала державна телерадіокомпанія «Рось». »»»

 
Архив новостей

 

ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 207 хитов: 2105
вчера: 784/18067
время генерации: 0.024138927459717; SQL запросов: 15