Медиагруппа «Антенна»  
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР
№4, 2012

ПОГОДА


КУРС ВАЛЮТ

Средний курс долара Средний курс евро
 
ПОПЛАВСЬКИЙ ПЕРЕМАГАЄ З ВІДРИВОМ У 12 318 ГОЛОСІВ

Штаб кандидата в народні депутати по 194 округу Михайла Поплавського веде паралельний підрахунок голосів відповідно до протоколів ДВК із мокрими печатками. »»»

Переможець виборів на 194-му виборчому окрузі зустрівся з журналістами та закликав Булатецького змиритися з волевиявленням черкащан

Михайло Поплавський зузстрівся з журналістами в ніч після довиборів в м.Черкаси на В.О.№194. Він порадив Булатецькому змиритися з результатами виборів та подумати про своє майбутнє. (ВІДЕО) »»»

Депутат Черкаської міськради вважає, що влада зробила все можливе для перемоги Булатецького

Депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник вважає, що влада зробила все для того, щоби активізувати виборців Миколи Булатецького, але обурюється тим, що кандидат продовжив агітацію у день голосування. »»»

Політолог: «Опозиція на довиборах повторила помилку хлопчика з відомої казки, що занадто часто кричав «Рятуйте, вовки!»

Самовпевненість та перебільшені сподівання на протестні настрої виборця зіграли злий жарт із опозиціонерами, що взяли участь у повторних виборах на одномандатних округах у Черкаській області. »»»

 
Архив новостей

 

ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 788 хитов: 13249
вчера: 941/31475
время генерации: 0.72410893440247; SQL запросов: 15