Медиагруппа «Антенна»  
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР
№4, 2012

ПОГОДА


КУРС ВАЛЮТ

Средний курс долара Средний курс евро
 
Валерій ВОРОТНИК заявив про свої наміри припинити діяльність радника міського голови

Журналіст, редактор газети "Антена" та директор Муніципального ІА "Черкаси", депутат Черкаської міськради Валерій Воротник спростовує звинувачення та заявляє про наміри залишити посаду радника міського голови на громадських засадах. З заявою на ім'я секретаря міської ради Віктора Білоусова депутат звернувся 14 червня 2013 р.. »»»

Політичні інтриги в Черкасах: хто замовляє музику?

У стінах Черкаської міської ради все частіше чути розмови про ймовірний конфлікт між Жуковською та міською владою, депутатським корпусом. Перш за все, не залишилися непоміченими чутки про те, що «Азот» намагається взяти під свій контроль владу у місті. »»»

 
Архив новостей

 

ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 793 хитов: 13873
вчера: 941/31475
время генерации: 0.031247138977051; SQL запросов: 15