Медиагруппа «Антенна»  

Інтернет-трансляція телеканалу "Антена"

Для перегляду в максимальній якості, яку дозволяє ваше підключення до мережі:


Для перегляду в якості, яка економить Ваш інтернет-трафік та для перегляду на телефонах та смарт-фонах, що підключені до мобільної мережі GSM (2G) та CDMA (3G): (Шановні друзі та колеги!

Ми починаємо тестування інтрнет-трансляції нашого телеканалу. Тестову сторінку ви можете переглянути за посиланням, що надано нижче.

Просимо Вас надати нам свої відгуги та вказати провайдера та тип пристрою, через який ви переглядали наш телеканал.

Це вкрай потрібно нам для налагодження та поліпшення системи трансляції!

Увага! Підключення до серверу трансляції займає певний час. У деяких провайдерів він перевищує навіть хвилину! Система автоматичн тестує швидкість вашого з'єднання з інтернетом та обирає оптимальну швидкість та якість трансляції. При тому ви можете продовжувати працювати на комп'ютері та переглядати сайти в інтернет. Процес відбувається у фоновому режимі!ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 283 хитов: 7105
вчера: 780/26432
время генерации: 0.067130088806152; SQL запросов: 15