Медиагруппа «Антенна»  

Шлях політичного Іуди?

Цьогорічні вибори можуть стати останніми в кар’єрі колись популярного черкаського політика, що нині намертво закріпив за собою імідж невдахи. Микола Булатецький ризикує піти на політичну пенсію і запам’ятатися черкащанам не як полум’яний революціонер, а як політик, що зрадив сподівання та інтереси більшості черкащан. Сьогодні він сам називає всіх навкруги, особливо колишніх соратників, зрадниками. Але вже відверто грає роль такого собі політичного «Іуди». Навіть не соромлячись цього і не приховуючи. Жаль, Булатецький міг би залишитися в пам’яті черкащан саме революціонером та борцем. А сьогодні він вибрав зовсім протилежну роль…


Сьогодні важко вже знайти серед прихильників колишньої опозиції та тих, що кілька виборів поспіль уперто голосували за Булатецького, охочих проголосувати за нього і цьогоріч. Бо вже майже всі розуміють що Булатецькому вже ніколи не стати ні депутатом Верховної Ради, ні міським головою. Тим більше в Черкасах за його тридцятирічну політичну кар’єру люди нарешті збагнули, що з вічного революціонера навряд чи вдасться зробити хорошого господарника. Та й усі розуміють, що після провалу виборчої кампанії по довиборах у Черкаському виборчому окрузі, коли без особливих зусиль Булатецького переміг черговий політик-зайда, навіть наблизитися до будь-якого з минулих результатів він не зможе і неодмінно буде програвати знов і знов. Люди знають, що голосувати за політика-невдаху означає і себе прирікати на невдачі. Складається навіть враження, що навіть він сам знає, що мером міста він не стане.

Тоді чому Микола Булатецький веде таку агресивну виборчу кампанію? Чому він, розірвавши стосунки з «Батьківщиною», так уперто використовує її гасла, особливо ті, що збігаються з гаслами ще одного кандидата — очільника обласної організації партії Юлії Тимошенко, перспективного черкаського політика Анатолія Бондаренка?

Відповідь лежить на поверхні. Булатецький, уже стоячи на порозі політичної пенсії, вирішив зіграти в провінційній виставі роль, дуже схожу на роль Іуди.

Ні, це не є великим секретом. Місцеві журналісти вже кілька років поспіль пишуть про товариські стосунки між ним та колишнім черкаським мером Сергієм Одаричем. Півбіди — ті стосунки, але ж мова йде і про політичну співпрацю між тим, хто видає багато років себе за опозиціонера, і тим, хто ще донедавна був частиною злочинної влади Януковича — Сергієм Одаричем.

Ні, не вірте локшині з екранів кишенькової одаричевої телекомпанії «ВІККА» та тоннам макулатури у своїх поштових скриньках! Одарич ніякий не опозиціонер. Він — частина режиму Януковича, що тісно співпрацювала з ним, і несе повну з ним співвідповідальність. Одарич навіть так захопився, на думку журналістів та громадськості, «великою приватизацією» міста Черкаси, що навіть сама влада вже не витримала і дозволила черкаській міськраді знести Одарича з крісла мера.

Єдиним представником опозиції, що не підтримав звільнення Одарича минулого року, був Микола Булатецький! Жодного конструктивного виступу на сесіях міськради! Жодного депутатського запиту або звернення! І, нарешті, жодного засідання, на якому б Булатецький досидів до кінця! Отакий він депутат... Але що в нього завжди виходило, так це боротися з особистими ворогами самого Одарича чи Бродського...

От і зараз головна мета Миколи Івановича — зовсім не перемога на виборах, а недопущення до неї головного сьогоднішнього опонента Одарича Анатолія Бондаренка.

Саме у нього Булатецький намагається відібрати голоси, використовуючи у своїй кампанії саме гасла боротьби з Одаричем. Ті ж самі й абсолютно тотожні гаслам «Батьківщини», з якою Булатецький розпрощався.

У Черкасах не є великим секретом те, що Булатецький саме так домовився з Одаричем: грати роль його опонента, зручного та не небезпечного. Та відтягувати голоси у будь-кого іншого, хто насмілиться висунутися проти Одарича. Чи вдасться йому це зараз? Але скоріше можна зробити висновок, що свою кар'єру в політиці він на тому і скінчить...


ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 490 хитов: 14372
вчера: 782/39092
время генерации: 0.10977602005005; SQL запросов: 15