Медиагруппа «Антенна»  

Вибори в Черкасах під загрозою зриву (ДОКУМЕНТ)

Міська виборча комісія 29 квітня винесла постанову за №40, якою встановила факт грубого порушення виборчого та бюджетного законодавства України, бездіяльності та зловживання своїми повноваженнями посадовими особами місцевого самоврядування та звернулася до правоохоронних органів, прокуратури та СБУ для реагування та вжиття заходів. Крім того, відповідне звернення направлене до голови ВР, кабміну та ЦВК.

Причиною винесення постанови стало невідкриття реєстраційного рахунку виборчої комісії та намагання, на думку міськвиборчкому, приховати цей факт та довести до виборців неправдиву інформацію.

Виборчком вважає наявність факту грубого порушення Конституції України, Закону України про місцеві вибори, низки постанов Кабінету Міністрів України та ЦВК,свідомо допущені посадовими особами Держказначейства в м.Черкаси, Департаменту організаційного забезпечення та Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради.

Крім того, виборча комісія прийшла до висновку, що за цих умов проведення виборів в м. Черкаси стає неможливим, порушуються конституційні права громадян, що провокує їх на масові акції протесту. Повний текст документу на трьох сторінках ми надаємо у вигляді фотокопій.

Реакція ЦВК та правоохоронців, наразі поки невідома. Але з огляду на серйозність звинувачення та наявність ознак кримінальних злочинів, про які йдеться в низці статей Кримінального Кодексу України, можна прогнозувати відкриття кримінального впровадження відносно ряду посадовців органів місцевого самоврядування в Черкасах.
.


ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 571 хитов: 10498
вчера: 919/19363
время генерации: 0.45219206809998; SQL запросов: 15