Медиагруппа «Антенна»  

Черкаська міськрада просить Президента звільнити Бродського

Сесія Черкаської міськради 36 голосами "за" підтримала звернення до Президента України, прем'єр-міністра та голови Верховної Ради України з вимогою звільнити Михайла Бродського.

Зокрема, в зверненні йдеться:

"Шановні Вікторе Федоровичу, Миколо Яновичу та Володимире Васильовичу!

15 червня 2013 року у відкритій групі «Черкаси» соціальної мережі Фейсбук голова Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Бродський М.Ю., коментуючи повідомлення депутата кількох скликань Черкаської міської ради Мамалиги Володимира Володимировича, вчинив брутальну лайку та погрози, що свідчить про його неетичну поведінку як високопосадовця, призначеного на свою посаду Вашими розпорядчими документами.

Вважаємо таку поведінку Бродського неприпустимою, оскільки вона ображає не тільки депутата міськради, обраного територіальною громадою і який користується повагою у суспільстві, а й підриває авторитет вищої ланки виконавчої влади в Україні.

Своїми діями Бродський М.Ю. порушив як Конституцію України, так і Закон України «Про державну службу», а саме ст. 5, Розділу І, яка регламентує Етику поведінки державного службовця. Зокрема, державний службовець повинен:

шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування;

не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.

Крім того, демонстративно та публічно продемонструвавши неповагу до громадянина України, Бродський М.Ю. порушив ст.17 Розділу ІV Закону України «Про державну службу», а саме Присягу державних службовців.

Просимо Вас розглянути питання про доцільність перебування такого «керівника» високого рангу на займаній посаді."
В ТЕМУ:

«Говномєтаніє» Бродського як апофегоз політичної дискусії?
Бродський назвав депутата Черкаської міськради п....ром та погрожував натягти його око на дупу


ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 482 хитов: 14067
вчера: 782/39092
время генерации: 0.072348117828369; SQL запросов: 15