Медиагруппа «Антенна»  

Пансіонат для людей похилого віку підпалив старенький дідусь

Пожежа в пансіонаті для людей похилого віку у Черкасах сталася через куріння. 76-річний чоловік вночі виїхав на візку у коридор покурити. Він необережно викинув недопалок, який і спричинив займання.

Пожежі був присвоєний третій, найвищий, номер виклику. На місце події були направлені 10 од. техніки та 42 рятувальника Черкаського гарнізону МНС та Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Особливу небезпеку становив отруйний дим від горіння синтетичних матеріалів, який швидко поширювався поверхом та сходовими маршами.

Завдяки оперативності рятувальників, пожежу вдалося швидко локалізувати і не допустити поширення вогню на вище розташований медичний поверх, де знаходились хворі, які не можуть самостійно пересуватися.

Із небезпечної зони персонал та рятувальники фактично на руках винесли 52 людей, переважна більшість яких не могла самостійно пересуватися сходами. Після профілактичного медичного огляду та проведення підтримуючої терапії, яку на місці події проводили 4 бригади швидкої медичної допомоги усі мешканці пансіонату повернулися до своїх кімнат.

Загиблих немає. Незначні опіки лівої ноги отримала 80-річна жінка. Постраждала була госпіталізована.

На час пожежі в пансіонаті перебували 10 осіб персоналу та 149 людей похилого віку та інвалідів.


Управління МНС України у Черкаській області


ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 79 хитов: 7220
вчера: 253/61190
время генерации: 0.083883047103882; SQL запросов: 15