Медиагруппа «Антенна»  

«Вулканівці» знову на висоті

З 21 по 27 лютого у Севастополі пройшов Чемпіонат України з боксу серед жінок (еліта, молодь, юніори). У змаганнях взяли участь більше ніж 200 учасників із 18 областей та АР Крим. Нашу область у різних вікових і вагових категоріях на чемпіонаті представили 12 спортсменок, 8 із яких повернулися додому з медалями. Однією з призерок змагань стала чемпіонка Черкаської області, вихованка КДЮСШ «Вулкан» Відавська Катерина, яка тренується під керівництвом тренера Яременка Ігоря Григоровича.

У своїй ваговій категорії з 9 учасників Катерина посіла третє місце і виконала норматив кандидата в майстри спорту. «Катерина підійшла до цих змагань не в найкращій формі. На заваді повноцінної підготовки стала травма коліна. Третє місце на змаганнях такого рангу — велике досягнення, — говорить тренер Відавської Ігор Яременко, — і ми на цьому не зупинимось , докладемо всіх зусиль, аби Катя виконала норматив майстра спорту України».

До речі, Катерина Відавська, окрім занять спортом, займається і тренерсько-викладацькою діяльністю. Вона працює тренером з боксу в КДЮСШ «Вулкан», у неї займаються 4 групи початкової підготовки хлопчиків та дівчаток.

Крім цього, 18-20 лютого вихованці КДЮСШ «Вулкан» брали участь у Відкритому Чемпіонаті ОДЮСШ з єдиноборств «Спартак» м. Черкаси. У поєдинках вони одержали 8 перших місць, 7 других та 6 третіх. Золотими медалями були нагороджені Панченко К., Полівара А., Секрет С., Гавриленко Р., Діденко І., Савенко С., Григоренко А., Несин І.
ТОП-СТАТЬИ
ПОСЛЕДНИЙ НОМЕР (№4)
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео)
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 194 хитов: 1744
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.040345191955566; SQL запросов: 15